Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Bir hemşireyle evlenmek nasıl bir duygu?

Konu

#1
Hemşirelik okulu, herhangi bir üniversitenin en zor bölümlerinden biridir. İçeri girmek ve kalmak zor. Hemşirelik öğrencileri, tanışacağınız en rekabetçi insanlar arasındadır ve hemşirelik profesörleri her zaman dünyadaki en sıcak insanlar değildir. Aslında, bazıları hayatınızı olabildiğince perişan edecek bir görevde gibi görünüyor. 

 

Hemşireler genellikle çok yüksek stresli ortamlarda çalışırlar. Bir hastanın hayatı, tam anlamıyla bakım sağlayan hemşireye bağlı olabilir. Hemşireler hasta bakımının ön saflarıdır ve her detayın üstünde olmalılar, herhangi bir hasta rahatsızlığı, tıbbi hatalar, dokümantasyon hataları veya ihmaller, düşmeler, enfeksiyonlar - adını siz verin ve hemşire hatalı. bir şey ters giderse.  


Bir hemşireyle evli olmak, özellikle işler iyi gitmediğinde, onların yanında olmak demektir. Hemşireler genellikle bazı hastalarına ve hastalarının aile üyelerine oldukça bağlanır ve bir hasta öldüğünde bu onlar için zor olabilir. İş çatışmaları yaygın bir olaydır. Eski "hemşireler yavrularını yer" sözü en azından biraz doğrudur. Hemşirelik mesleği ağırlıklı olarak kadınlardan oluşur ve bir grup zeki, oldukça rekabetçi kadını stres altında bir araya getirdiğinizde çatışma yaşarsınız .


Ayrıca hemşirenizin 16 saatlik bir vardiyadan sonra eve gelmesi ve sonraki 10 saati uyuyarak geçirmesi için hazırlıklı olmalısınız. Onun yemeğe çıkmaya, arkadaşlarıyla takılmaya hazır olmasını beklemeyin. Son 16 saatini öğle yemeği molası ve hatta banyo molası olmadan geçirmiş olabilir, bu arada birden fazla , kibirli sakinler, uyuşturucu arayan hastalar ve şımarık iş arkadaşlarıyla uğraşırken. Ona onu sevdiğinizi söyleyin, iyi geceler öpücüğü verin, önlüklerini çamaşır makinesinden kurutucuya geçirin - sonra gidip film izleyin.

Bir hemşireyle evli olmak dünyadaki en kolay şey değil, ama birlikte zamanımızı hiçbir şeye değişmem. Hemşirem özel bir bayan. Kibar, tatlı, akıllı ve bir erkeğin isteyebileceği her şey. Sanırım dünyadaki en şanslı adam benim.
[Resim: hIpVW.jpg]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da