You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Boyner Grup ücretsiz koruyucu ekipman dağıtacak, başvuru için!

Boyner Grup ücretsiz koruyucu ekipman dağıtacak, başvuru için!

Admin
Boyner Grup ücretsiz koruyucu ekipman dağıtacak, başvuru için!
[Resim: thumbs_b_c_9e5fbc84bedc322cd75c6d76cbfd014c.jpg]

İSTANBUL (AA) - Boyner Grup, Türkiye'nin kovid-19 salgınıyla mücadelesine destek için 3 milyon TL kaynak ayırdığını duyurdu.

Boyner Grup'tan yapılan açıklamaya göre, kovid-19 salgınıyla mücadele amacıyla sağlık çalışanlarına sağlanan ve sağlamaya devam eden 2 milyon TL ayni katkıya ek olarak Milli Dayanışma Kampanyası’na da 1 milyon TL ile destek verildiği duyuruldu.

Açıklamaya göre ayni destek kapsamında şu detaylara yer verildi:

"Lokman Hekim Sağlık Vakfı işbirliğiyle sağlık kurumları ve sağlık çalışanlarının kullanımı için Altınyıldız ve Boyner’in tedarik ettiği 50.000 cerrahi maske ve 5.500 koruyucu tulum bağışlıyoruz. Tıbbi malzeme bağışlarımız önümüzdeki günlerde de devam edecek. Boyner, Morhipo ve Altınyıldız Classics markalarımızın mağaza ve depolarında bulunan ürün (t-shirt, iç giyim, pijama, battaniye, nevresim ve terlik) stoklarımızı, hepimizin iyi olması için kahramanca mücadele eden ve oteller ile yurtlarda kalan sağlık çalışanlarının ihtiyaç ve taleplerine açıyoruz.

Geçtiğimiz haftalarda Holding ve Grup şirketlerimize ulaşan talepler doğrultusunda yaptığımız gönderimleri artırarak sürdürüyoruz. Ayrıca Altınyıldız kumaş fabrikamızın Nisan ve Mayıs üretim kapasitesinin bir bölümünü medikal tulum ve önlük kumaşı üretimine ayırdık. Mart ayı sonunda başlattığımız Ar-Ge çalışmasının tamamlanması ve ilgili kurumların onayının ardından seri üretimine başlamayı planladığımız yeni ürünümüzle önümüzdeki dönemde ortaya çıkacak ek medikal tulum ve önlük kumaşı ihtiyacına destek olacağız."

Açıklamada şunlar aktarıldı:

"Ülkemizin ve müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu alanlarda hizmet ve üretimimizi sürdürerek ve istihdam kaybı yaşamadan, bu zorlu sürecin üstesinden gelme konusunda kararlıyız. Boyner Grup Ailesi olarak, başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere, dokunabildiğimiz her noktaya yardım ederek toplumsal sorumluluklarımızı yerine getirmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.Sizlerden iki önemli ricamız var:

- Eğer yakınınızda cerrahi maske ve koruyucu tulum talep ederek size ulaşan eş, akraba, arkadaş, tanıdık sağlık personeli varsa şu bilgilerle birlikte (size ulaşan kişinin adı, çalıştığı hastane, görevi, iletişim numarası ve ihtiyacın içeriği) leroglu@boynergrup.com adresine 10 Nisan Cuma gününe kadar mail atmanızı rica ediyoruz. Bu konuda size ulaşan talepleri iletmenizi, arayıp sorarak ek talep yaratmamanızı, önemle rica ediyoruz.
- Yine çevrenizde stoklarımızda bulunan iç giyim, pijama, battaniye, nevresim ve terlik ürünlerine ihtiyacı olan sağlık personeli varsa aynı bilgilerle (size ulaşan kişinin adı, çalıştığı hastane, görevi, iletişim numarası ve ihtiyacın içeriği) Basak.Ozdemir@boyner.com.tr adresine mail atmanızı rica ediyoruz.

İlettiğiniz kişilere, elimizdeki stoklar dahilinde ihtiyaçları göndermek için elimizden geleni yapacağız.
Bu zor günleri, hepimizin sağlığı için kahramanca mücadele eden sağlık çalışanlarıyla birlik ve dayanışma ruhu içinde ve #BirlikteDahaGüçlüyüz diyerek atlatacağımıza yürekten inanıyoruz.
Sağlıkla kalın.
Boyner Grup Kurumsal İletişim
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.