You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Canan Karatay • C Vitamini

Canan Karatay • C Vitamini

Admin
Canan Karatay • C Vitamini
Canan Karatay: Gizlenen bir gerçek var! Yok ilaçmış, yok aşıymış hepsi boş

Profesör Doktor Canan Karatay, koronavirüsle mücadele eden sağlık çalışanlarıyla ilgili uyarılarda bulundu

[Resim: canan_karatay_gizlenen_bir_gercek_var_yo..._c7564.jpg]


Koronavirüs salgınıyla mücadele devam ederken, Profesör Doktor Canan Karatay'dan da uyarılar geldi.

Karatay, Sözcü gazetesinden Saygı Öztürk'e gönderdiği mektupta şu ifadelere yer verdi:

- Kem küme vaktimiz yoktur. İki doktor, bir diş hekimi bir hemşiremizi kaybettik. 600'den fazla sağlık çalışanı karantinada ya da yoğun bakımda.

- Senelerden beri bilinen ve halkımızdan gizlenen bir gerçek var: Başta korona olmak üzere tüm virüs hastalıklarına en etken madde yüksek doz C vitaminidir.
- En ön safta ölesiye çalışan tüm sağlıkçılarımıza dinlenme süreleri içinde bir saat içinde yüksek dozda IV C-VİTAMNİ vermeye başlamılıyız.

- Senelerden beri uygulanmakta ve başarılarla sonuçlanmış bir yöntemdir yüksek doz C vitamin infüzyonu. Duyulmamış, saklanmış, alay edilmiş olması ise endüstrinin etkisiyledir.

- Yok efendim ilaç bulunmuşmuş, aşı çalışmaları başlamışmış. Hepsi boş, ilaç firmalarının güdümünde olanların eveleme gevelemeleridir.

- Grip aşısının faydası yoktur. Gribin ilaçla tedavisi yoktur. Sanki aşı yapılınca kimse grip olmayacakmış algısı yaygınlaştırılıyor.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.