Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Canan Karatay • C Vitamini

Konu

#1
Canan Karatay: Gizlenen bir gerçek var! Yok ilaçmış, yok aşıymış hepsi boş

Profesör Doktor Canan Karatay, koronavirüsle mücadele eden sağlık çalışanlarıyla ilgili uyarılarda bulundu

[Resim: canan_karatay_gizlenen_bir_gercek_var_yo..._c7564.jpg]


Koronavirüs salgınıyla mücadele devam ederken, Profesör Doktor Canan Karatay'dan da uyarılar geldi.

Karatay, Sözcü gazetesinden Saygı Öztürk'e gönderdiği mektupta şu ifadelere yer verdi:

- Kem küme vaktimiz yoktur. İki doktor, bir diş hekimi bir hemşiremizi kaybettik. 600'den fazla sağlık çalışanı karantinada ya da yoğun bakımda.

- Senelerden beri bilinen ve halkımızdan gizlenen bir gerçek var: Başta korona olmak üzere tüm virüs hastalıklarına en etken madde yüksek doz C vitaminidir.
- En ön safta ölesiye çalışan tüm sağlıkçılarımıza dinlenme süreleri içinde bir saat içinde yüksek dozda IV C-VİTAMNİ vermeye başlamılıyız.

- Senelerden beri uygulanmakta ve başarılarla sonuçlanmış bir yöntemdir yüksek doz C vitamin infüzyonu. Duyulmamış, saklanmış, alay edilmiş olması ise endüstrinin etkisiyledir.

- Yok efendim ilaç bulunmuşmuş, aşı çalışmaları başlamışmış. Hepsi boş, ilaç firmalarının güdümünde olanların eveleme gevelemeleridir.

- Grip aşısının faydası yoktur. Gribin ilaçla tedavisi yoktur. Sanki aşı yapılınca kimse grip olmayacakmış algısı yaygınlaştırılıyor.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da