Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Çocuk Gelişimi bölümü bilim sınavında neler sorulur. (Alan dışı başvuranlar için)?

Konu

Exclamation #1
Üsküdar üniversitesi  alan dışı çocuk gelişimi bölümünde tezli yuksek lisans yapmak istiyorum. Bilim sınavında neler sorulabilir?
Cevapla
#2
(20-07-2020, Saat: 10:29)Sal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üsküdar üniversitesi  alan dışı çocuk gelişimi bölümünde tezli yuksek lisans yapmak istiyorum. Bilim sınavında neler sorulabilir?


Merhaba, üniversite özel sanıyorum.

Bu yüzden bilim sınavında çok zorlayacaklarını da sanmam.

Bunun yanında; müfredata bakarsın hangi dersleri alacaksın, o derslere bir göz gezdirmen yeterli. Genel anlamda konu ne, neler öğreneceksin, senden beklenen bu konulara ilgili olman bu konularda bilgili olman değil.

Bunun yanında bilim sınavları ile ilgili şu yazıyı okuyabilirsin; https://hemsirelikyukseklisans.blogspot....inavi.html
[Resim: hIpVW.jpg]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da