You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Çocuklarda mide ameliyatı mümkün mü

Çocuklarda mide ameliyatı mümkün mü

Çalışkan Üye
Çocuklarda mide ameliyatı mümkün mü
bütün ama bütün diyetleri yaklaşık 11 yaşımdan beri yaptım şuan 15 yaşımdayım her yaz genelde zayıflayıp 2-4 kere fazlasıyla geri alıp hayatıma devam ettim 4 kere diyetisyenede gittim medipol mega da bile ama hiç bir şekilde başarılı olamadım bıktım kilolu yaşamaktan liseye başladım hala kiloluyum benim mide ameliyatı olmam mümkün bir şey görmüştüm VKİ 35+ olursa oluyormuş gibi zaten 34 olması lazım 35 olur 1 kaç haftaya ben bu yaşta herhangi bir ameliyat olabilirmiyim mide küçültme tarzı şimdiden cevaplarınız için teşşekkürler (gerçekten şu diyeti önerdiğiniz bir diyet varsa böyle yapmak çok mantıklı şunu dene bak gerçekten oluyor gibi birşey varsa oda olur)
Bunu ilk beğenen sen ol.
Genel müdür
Cvp: Çocuklarda mide ameliyatı mümkün mü
(19-02-2021, Saat: 05:09)talhagmsx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bütün ama bütün diyetleri yaklaşık 11 yaşımdan beri yaptım şuan 15 yaşımdayım her yaz genelde zayıflayıp 2-4 kere fazlasıyla geri alıp hayatıma devam ettim 4 kere diyetisyenede gittim medipol mega da bile ama hiç bir şekilde başarılı olamadım bıktım kilolu yaşamaktan liseye başladım hala kiloluyum benim mide ameliyatı olmam mümkün bir şey görmüştüm VKİ 35+ olursa oluyormuş gibi zaten 34 olması lazım 35 olur 1 kaç haftaya ben bu yaşta herhangi bir ameliyat olabilirmiyim mide küçültme tarzı şimdiden cevaplarınız için teşşekkürler (gerçekten şu diyeti önerdiğiniz bir diyet varsa böyle yapmak çok mantıklı şunu dene bak gerçekten oluyor gibi birşey varsa oda olur)

çocuklarda mide ameliyatı kesinlikle olmaz diye bir şey yok ama gerek de yoj. 

senin yaşlarında iken 120 kilo olan benden biliyorum. Okula adapte olamaz arkadaş edinemez kimseyle konuşmak istemedim. 

bir gün dur dedim buna her sabah istisnasız her sabah yürüdüm. 1 saat ilk zamanlar çok az yol aldım ama yılmadım. 

Az yedim ve yürüdüm. Spor salonu yoktu o kadar zengin de değildik. İlçede soğan ve saman balyası işleri oluyordu. Gittim oralarda çalıştım ağırlık kaldırmak için. 

Hem para kazandım hem kilo verdim. Şu an 80 kiloyum gayet memnunum. O dönem 6 ayda 70 kiloya kadar inmiştim. 

Özetle. Azmet yılma mide ameliyatı hikaye. Olay sende gençsin halledersin. 

kendine mıtivasyon kaynağı bul. Mesela bu forum. Biz senin adını sanını bilmiyoruz. Gel buraya her hafta yaptıklarını ve ilerlemeni yaz. Sürekli yaz. Bize karşı sorumlu hisset kendini. Başarı hikayeni kendin yaz bizde takip edip okuyalım
[Resim: x3nNi.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.