Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Çocuklarda mide ameliyatı mümkün mü

Konu

#1
bütün ama bütün diyetleri yaklaşık 11 yaşımdan beri yaptım şuan 15 yaşımdayım her yaz genelde zayıflayıp 2-4 kere fazlasıyla geri alıp hayatıma devam ettim 4 kere diyetisyenede gittim medipol mega da bile ama hiç bir şekilde başarılı olamadım bıktım kilolu yaşamaktan liseye başladım hala kiloluyum benim mide ameliyatı olmam mümkün bir şey görmüştüm VKİ 35+ olursa oluyormuş gibi zaten 34 olması lazım 35 olur 1 kaç haftaya ben bu yaşta herhangi bir ameliyat olabilirmiyim mide küçültme tarzı şimdiden cevaplarınız için teşşekkürler (gerçekten şu diyeti önerdiğiniz bir diyet varsa böyle yapmak çok mantıklı şunu dene bak gerçekten oluyor gibi birşey varsa oda olur)
Cevapla
#2
(19-02-2021, Saat: 05:09)talhagmsx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bütün ama bütün diyetleri yaklaşık 11 yaşımdan beri yaptım şuan 15 yaşımdayım her yaz genelde zayıflayıp 2-4 kere fazlasıyla geri alıp hayatıma devam ettim 4 kere diyetisyenede gittim medipol mega da bile ama hiç bir şekilde başarılı olamadım bıktım kilolu yaşamaktan liseye başladım hala kiloluyum benim mide ameliyatı olmam mümkün bir şey görmüştüm VKİ 35+ olursa oluyormuş gibi zaten 34 olması lazım 35 olur 1 kaç haftaya ben bu yaşta herhangi bir ameliyat olabilirmiyim mide küçültme tarzı şimdiden cevaplarınız için teşşekkürler (gerçekten şu diyeti önerdiğiniz bir diyet varsa böyle yapmak çok mantıklı şunu dene bak gerçekten oluyor gibi birşey varsa oda olur)

çocuklarda mide ameliyatı kesinlikle olmaz diye bir şey yok ama gerek de yoj. 

senin yaşlarında iken 120 kilo olan benden biliyorum. Okula adapte olamaz arkadaş edinemez kimseyle konuşmak istemedim. 

bir gün dur dedim buna her sabah istisnasız her sabah yürüdüm. 1 saat ilk zamanlar çok az yol aldım ama yılmadım. 

Az yedim ve yürüdüm. Spor salonu yoktu o kadar zengin de değildik. İlçede soğan ve saman balyası işleri oluyordu. Gittim oralarda çalıştım ağırlık kaldırmak için. 

Hem para kazandım hem kilo verdim. Şu an 80 kiloyum gayet memnunum. O dönem 6 ayda 70 kiloya kadar inmiştim. 

Özetle. Azmet yılma mide ameliyatı hikaye. Olay sende gençsin halledersin. 

kendine mıtivasyon kaynağı bul. Mesela bu forum. Biz senin adını sanını bilmiyoruz. Gel buraya her hafta yaptıklarını ve ilerlemeni yaz. Sürekli yaz. Bize karşı sorumlu hisset kendini. Başarı hikayeni kendin yaz bizde takip edip okuyalım
[Resim: x3nNi.jpg]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task