Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


COVID-19 Sürecinde Psikiyatri Hemşireleri Derneği Faaliyetleri

Konu

#1
Psikiyatri Hemşireleri Derneği'nin içinde bulunduğu, İstanbul Valiliği bünyesinde ve İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü öncülüğünde ruh sağlığı alanında çalışan meslek örgütleri ile birlikte yürütülen KORDEP programı ilk olarak İstanbul bünyesinde hizmet vermeye başlamıştır. 

KORDEP; salgın nedeni ile tedavi görenler, olağanüstü koşullar altında salgınla mücadele eden sağlık çalışanları ve evde kişisel izolasyonlarını sürdürmekte olan bireyler için oluşturulmuş [b]0850 305 00 34[/b] destek hattıyla hizmet vermeye başlamıştır. Detaylı bilgi için, 

[Bağlantıları görmek için VİP üye olmanız gerekli, detaylar için Tıklayın]

Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da