You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

COVID-19 Sürecinde Psikiyatri Hemşireleri Derneği Faaliyetleri

COVID-19 Sürecinde Psikiyatri Hemşireleri Derneği Faaliyetleri

Çalışkan Üye
COVID-19 Sürecinde Psikiyatri Hemşireleri Derneği Faaliyetleri
Psikiyatri Hemşireleri Derneği'nin içinde bulunduğu, İstanbul Valiliği bünyesinde ve İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü öncülüğünde ruh sağlığı alanında çalışan meslek örgütleri ile birlikte yürütülen KORDEP programı ilk olarak İstanbul bünyesinde hizmet vermeye başlamıştır. 

KORDEP; salgın nedeni ile tedavi görenler, olağanüstü koşullar altında salgınla mücadele eden sağlık çalışanları ve evde kişisel izolasyonlarını sürdürmekte olan bireyler için oluşturulmuş [b]0850 305 00 34[/b] destek hattıyla hizmet vermeye başlamıştır. Detaylı bilgi için, https://www.phdernegi.org/kordep-kapsaminda-hizmet-verilmeye-baslandi/ [Resim: IMG-20200409-WA0009.jpg][Resim: IMG-20200409-WA0008.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.