Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


covit-19 virüs salgını ile mücadelede meslektaşlarımız için talebimiz

Konu

#1
Covit-19 virüsü ile verilen mücadele kapsamında sağlık personellerinin maddi olarak ta ödüllendirilmesi güzel bir olaydır ancak bu yapılırken ek ödemelerinin tavandan yapılacağının açıklanması mevcut döner sermaye sistemindeki adaletsizlik nedeniyle ödeme yapılacak oranlardaki miktarlarda da adaletsizliğe neden olacaktır. Ayrıca yoğun bakım ,doğumhane ,acil,enfeksiyon vb. riskli birimlerde çalışan tüm meslektaşlarımızda çalışma şartları gereği  hak ettikleri farkı da görmek istediklerini ifade etmektedir.Ayrıca bu mücadele kapsamında hayatı kaybeden meslektaşlarımız gibi tüm sağlık çalışanları da şehit kabul edilmeli ve aileleri mağdur edilmemelidir. İçinde bulunduğumuz mevcut durum gereği nöbet ücreti alamayan meslektaşlarımız içinde düzenleme yapılması talebimizdir. saygılarımızla
Son Düzenleme: 09-04-2020, Saat: 12:40, Düzenleyen: Ebe ve Hemşireler Derneği.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task