You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ders notları, kitapları istek ve paylaşım kuralları

Ders notları, kitapları istek ve paylaşım kuralları

Yönetici
Ders notları, kitapları istek ve paylaşım kuralları
Bu bölüm altında tüm sağlık çalışanları ders notu ve ödev paylaşımı yapabilecekler.

Amacımız elimizdeki ders notlarını burada paylaşabilmek, ders notu ihtiyacı olanlarında buradan istek yapmalarına olanak sağlamak.

Başka sitelerin reklamını yapmak, link vermek yasaktır (kendi bloğumuz dışında)

Notlar güncel olmalı

İstek yapmak isteyen arkadaşlarım bu konu altında konu açarak başlığa eğer istek yapıyorsalar İstek diyerek başlamalılar, örneğin; İstek; kalbin fizyolojisi ders notu.

Eğer ders notu paylaşmak isteyen arkadaşlarımız var ise de; Ders notu diye başlamalılar, örnek; Ders notu; kalbin fizyolojisi.

Eğer kitap paylaşmak istiyorsanız; Kitap; diye başlamalıdır, örneğin; Kitap; Acil hemşireliği.

Büyük boy dosyalarınız var ise bunu yüklediğiniz bir platformun linkini paylaşabilirsiniz. PDF veya küçük boy dosyalarınız için konu açarken altta bulunan dosya yükle kısmını kullanabilirsiniz.

Sorularınız var ise bu konu altına belirtin, yeni konu lütfen sorularınız için açmayın. Yeni konular sadece ders notu ve ders notu isteği için olsun.

Teşekkürler.
[Resim: iyeJCl.jpg]
Son Düzenleme: 01-12-2019, Saat: 23:58, Düzenleyen: PhD. Sabancı.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.