Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Ders notları, kitapları istek ve paylaşım kuralları

Konu

Star #1
Bu bölüm altında tüm sağlık çalışanları ders notu ve ödev paylaşımı yapabilecekler.

Amacımız elimizdeki ders notlarını burada paylaşabilmek, ders notu ihtiyacı olanlarında buradan istek yapmalarına olanak sağlamak.

Başka sitelerin reklamını yapmak, link vermek yasaktır (kendi bloğumuz dışında)

Notlar güncel olmalı

İstek yapmak isteyen arkadaşlarım bu konu altında konu açarak başlığa eğer istek yapıyorsalar İstek diyerek başlamalılar, örneğin; İstek; kalbin fizyolojisi ders notu.

Eğer ders notu paylaşmak isteyen arkadaşlarımız var ise de; Ders notu diye başlamalılar, örnek; Ders notu; kalbin fizyolojisi.

Eğer kitap paylaşmak istiyorsanız; Kitap; diye başlamalıdır, örneğin; Kitap; Acil hemşireliği.

Büyük boy dosyalarınız var ise bunu yüklediğiniz bir platformun linkini paylaşabilirsiniz. PDF veya küçük boy dosyalarınız için konu açarken altta bulunan dosya yükle kısmını kullanabilirsiniz.

Sorularınız var ise bu konu altına belirtin, yeni konu lütfen sorularınız için açmayın. Yeni konular sadece ders notu ve ders notu isteği için olsun.

Teşekkürler.
[Resim: iyeJCl.jpg]
Son Düzenleme: 01-12-2019, Saat: 23:58, Düzenleyen: PhD. Sabancı.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da