You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Çalışkan Üye
DOKTORA MÜLAKAT
Psikiyatri Hemşireliği doktora mülakatına hazırlanıyorum. Tecrübe edinmiş arkadaşlar bilim sınavı ve sözlü mülakatla ilgili bilgi verebilirse çok sevinirim.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Genel müdür
RE: DOKTORA MÜLAKAT
(03-01-2023, Saat: 17:47)Tugce Kuzu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Psikiyatri Hemşireliği doktora mülakatına hazırlanıyorum. Tecrübe edinmiş arkadaşlar bilim sınavı ve sözlü mülakatla ilgili bilgi verebilirse çok sevinirim.

Psikiyatride acil veya az rastlanıp en tehlikeli olanlara bak. 

En ana konuları bil yeter, detaya inmezler ama olası acil veya ölümcül durumları fark edebilmeni isterler.

Yanına da güncel bilimsel yayınlar oku en azından özetlerini, son dönemlerde ne yapmışlar ne bulmuşlar ne araştırılıyor, özellikle hemşirelik adına.

Başarılar
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.