Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Dokuz Eylül Üniversitesi sözleşmeli 40 sağlık personeli alacak

Konu

#1
[Resim: headline.jpg]


Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğünden:

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

Üniversitemiz Hastanesinde giderleri Özel Bütçe Gelirlerinden (32 Hemşire ve 7 Sağlık Teknikeri) karşılanmak üzere 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin B fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06/06/1978 tarihli 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu kararına ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan 'Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar' da yer alan ek 2 nci maddenin (b) fıkrasına göre aşağıda belirtilen unvanlarda, KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle, yazılı ve sözlü mülakat yapılmaksızın sözleşmeli personel alınacaktır.
[Resim: d01.png]* Müracaatlar, bu ilanın Resmi Gazete'de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde (mesai bitimine kadar) Üniversitemiz web sayfasından "https://www.deu.edu.tr" online başvuru şeklinde yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.


* Adaylar öncelikle "https://www.deu.edu.tr" adresinde yer alan duyurular kısmında yer alacak online başvuru sayfasına giriş yaparak "İş Başvuru Formu" nda yer alan bilgileri dolduracak, talep edilen diğer belgeleri ilgili alanlara yükleyip "Kaydet" tuşuna basarak online başvurularını tamamlamış olacaklardır.

* Adaylar başvuru formunda seçtikleri unvan için ilan kodu belirterek başvuru yapacaklardır. İlan kodu boş bırakılmayacaktır.

Sisteme Yüklenmesi İstenilen Belgeler:

1-Başvuru Formu (web sitemizden doldurulacaktır)

2-Diploma veya mezuniyet belgesi fotokopisi (e-devletten alınabilir)


3-Fotoğraf (1 Adet)

4-KPSS Sonuç Belgesi

5-Kimlik Fotokopisi

6-Sağlık Teknikeri (Radyoloji) için istenilen diğer mesleki belgeler.

Başvuruda bulunacakların;


* 10.07.2009 tarih 5917 Sayılı Kanunun 47. maddesi gereğince son 1 yıldır (istifa tarihinden itibaren) herhangi bir kurumda sözleşmeli personel (657/4B) olarak çalışmamış olması,

* 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları taşıması,

* Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumu olmaması,

* Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması gerekmektedir.

* Adayların başvuruları ilanın yayımlandığı tarih itibariyle 15 gün süreyle Kurumumuza ait (

[Bağlantıları görmek için VİP üye olmanız gerekli, detaylar için Tıklayın]

) web adresinden kabul edilecektir. Başvuru formunu hatalı dolduran ya da eksik belge ibraz edenlerin müracaatları kesinlikle kabul edilmeyecektir.

* Başvuru sonuçları KPSS Puan sıralamasına göre yapılacak olup, asil liste ve 3 katı yedek olmak üzere son başvuru tarihinden itibaren 5 iş günü içinde

[Bağlantıları görmek için VİP üye olmanız gerekli, detaylar için Tıklayın]

adresinde ilan edilecektir. Bu ilanlar tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca adaylara tebligat yapılmayacaktır.


* Müracaatlar sonunda adayların beyan ettikleri belge ve bilgilerde tereddüt olması durumunda ilgili kurumlardan teyit edilecektir. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında genel hükümler doğrultusunda işlem yapılacaktır.

* Başarılı adayların listesi, işe başlamaları için gerekli evraklar, başvuru zamanı ve yeri vb. bilgiler

[Bağlantıları görmek için VİP üye olmanız gerekli, detaylar için Tıklayın]

web adresinden duyurulacaktır. Adaylara ayrıca yazılı bir tebligat yapılmayacaktır.

* Atanmaya hak kazanan personellerden, görevinin niteliklerini uygun yürütülmesi açısından Sağlık durumlarına ilişkin olarak yazılı beyanları ve sağlık kurulu raporu talep edilecektir.

Adres: D.E.Ü. Hastanesi Başhekimlik Binası Zemin Kat İnciraltı / İZMİR

Detaylı Bilgi İçin: (0232) 412 23 20 3154/1-1
Hemşirelikte doktorasını yapmış ama sahadan kopmamış; araştırmacı, eğitimci, öğrenci, çalışan PhD. Hemşireyim. Eğitim ve deneyimlerimi hemşirelik yüksek lisans bloğumda paylaşıyorum.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task