You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Dyson airwrap; dünyanın en iyi saç kurutma makinesi

Dyson airwrap; dünyanın en iyi saç kurutma makinesi

Hemşire
Dyson airwrap; dünyanın en iyi saç kurutma makinesi
[Resim: 1p5XXD.png]


Uzun zamandır peşinde olduğum bir saç şekillendirici idi kendisi. Sonunda alabildim. Çok fazla özelliği var, nereden başlayacağımı bilemiyorum ama biraz anlatmak istedim.

Aslında özellikleri kendi sitesinden de okursunuz elbette;

Ben kendi hissettiklerimi yazayım en iyisi;

- Saç kurutmak eğlenceli bir hale geliyor,
- Elektriklenme olmadan saç kurutmak harika,
- İstediğiniz moda göre saçınıza şekil veriyorsunuz,
- Maşa, düzleştirme, kabartma.... aklınıza ne gelirse,
- Hızlı pratik; eliniz alıştıktan sonra beş dakika yap çık,
- Sıcak oldu, saçım yandı, elim yandı, olmadı derdiniz yok; kesinlikle bu alet ile bir şey yakma şansınız yok,

Bu deneyimlerim elbette uzatılabilir daha ilk gün oldu ve hemen paylaşmak istediğim için yazıyı biraz erken yazıyorum, sorularınızı yorum olarak yazarsanız cevaplamaya çalışırım elbette.

[Resim: 7Bz45W.jpg]


Alışverişimi ben dyson orjinal sitesinden yaptım. Hem fiyatı uygun, hem güvenilir, hem de ilgililer. O bakımdan içiniz rahat olsun. Ayrıca en uygun fiyat orada 3.800 tl; farklı fiyatlar nette mevcut 5-6 binlere kadar, aklınıza soru işareti olmasın orjinal site orjinal ürün.


3.800 tl bir saç şekillendiriciye verilir mi?

Bu tamamen size bağlı; ilk olarak aklınıza kesinlikle vermem, çok pahalı gibi bir düşünce gelmesi muhtemel. Ancak saçınız için harcadıklarınızı düşünüp, tekrar bu fiyat konusuna dönerseniz fikriniz değişecektir.

Örneğin; saçınız için şampuandan tutun saç kremi ve hatta saç yağlarına ve maskelerine kadar oldukça fazla bakım yaptığınıza eminim. Bunları ortalama bir fiyattan dahi alsanız aylık hatırı sayılır bir miktar bu işlemler için harcanıyor değil mi?

Bu harcamalara bir de ayda gittiğiniz kuaför ücretlerini ekleyin. Şimdi gelelim ne demek istediğime;

Bu ürün elbette bu harcamalarınızın hepsini birden bitirmeye yetmez. Ama bakımı için bu kadar harcama yaptığınız saçınız, doğru olmayan saç şekillendirici ürünler ile yıpranıyor mu? Evet, ara sıra kuaförünüzde saçınızdan dumanlar çıkıyor mu? Evet. Çok yıpranmış saçlarınız bir keratin bakım yapalım diyerek 3-5 ayda bir bu bakıma epey para veriyor musunuz? Evet.

Şimdi tüm bunları düşünün, saçınıza değer veren onu yakmayan bir şekillendirici ile ayda iki kuaför az gittiğinizi de bu hesaba ekleyerek bir orta yol bulun. Eminim 3-4 ayda bu ürünün fiyatını çıkarırsınız.

[Resim: JV1vPY.jpg]


Çok daha fazlasını keşfetmeye çalışıyorum, ürün hakkında sorularınız varsa bunları cevaplamaktan mutluluk duyarım.

Tüm sağlık çalışanları, biraz şımarmayı hak eder bence, hoşça kalın ve ara sıra kendinizi şımartın.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.