Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Eğitim, Bağımsız Rolüm 💪

Konu

Star #1
Eğitimci bir Hemşireyim ben.. Eğitimler düzenliyorum fakat yoğunluktan meslektaşlarım katılamıyordu. Bu durum hem motivasyonlarını hem de bilgi revizyonlarını olumsuz etkiliyordu . Bende yine bir gün CPR gibi önemli bir eğitime katılım sağlanamayınca, maketimi koydum hasta sandalyesine ve Klinikleri ziyaret ettim. Arrest oldu hasta diye yere yittim maketi gülümseyerek, her klinkte tiyatral bir şekilde CPR uyguladık. Hem eğitim hem de büyük bir motivasyon sağlamış oldum meslektaşlarıma.. Yüzlerinde bir tebessüm bırakıp kliniklerinden ayrıldım.. Onca telaşın iş yükünün içinde kendini dahi unutan Kıymetli Meslektaşlarım bunu fazlasıyla hakkediyor 🙏💖🌼
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task