You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ek ödemeler hasta memnuniyetine göre yapılacak

Ek ödemeler hasta memnuniyetine göre yapılacak

Genel müdür
Ek ödemeler hasta memnuniyetine göre yapılacak
[Resim: h66bw3s.jpeg]


Necmettin erbakan üniversitesi rektörlüğünün yayınladığı ek ödeme konulu yazıda;


Hasta memnuniyetini artırmak amacıyla, hadta ve yakınları ile yapılacak yüzyüze görüşmeler ile doktor ve hemşire hasta memnuniyet oranları belirlenecek. 


Ve bu oranlara göre döner sermaye dağıtımı yapılacak denildi. 


Biz #eködemedeğilteködeme derken. 


Kaç kişi ile beye göre görüşerek kime ne kadar ek ödeme olacak nasıl belirlenecek ise akla hayale sığmayan bir yazı yayınlanmış. 


Acaba rektörlük kendilerini öğrencilerine hiç soruyor mudur?
[Resim: x3nNi.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Çalışkan Üye
RE: Ek ödemeler hasta memnuniyetine göre yapılacak
Akıl alır gibi değil. Tek kalem maaşı hayata geçirme(sabiti de emekliliğe yansıtma),seyyanen zam yapma,sağlıkta şiddet yasası olmasın,pandemi sürecinde vatandaşa karşı göz boya,ek ödemeye gelince biri bine böl (gün sayısı saat hesabı) vs.. Seçimler yaklaştıkça benzer uygulamaları dillendirmeye başlarlar. . Seçim gelince hesaplaşacağız.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.