You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

EKOBS ek ödeme sistemi

EKOBS ek ödeme sistemi

Genel müdür
EKOBS ek ödeme sistemi
Kamu Hastaneleri Ek Ödeme E-Bordro (EKOBS) Hizmeti


Ek ödemeler yattı mı yatmadı mı? Hesaplandı mı? Ne kadar yatacak? gibi çok sayıda sorunun cevabı olarak EKOBS a baktın mı? sözünü işitmeniz muhtemel.

Bunun ardından aklınıza;

EKOBS nedir?

EKOBS nasıl kullanılır?

EKOBS a nereden bakılır? gibi sorular aklınıza gelir bu kez.


EKOBS; ek ödemelerin, aylık mahsuplaşma ödemelerinin ve sabit döner sermayenizin bodro şeklinde görüldüğü ve e devlet üzerinden giriş yaptığımız bir sistem.


Nereden bakılıyor; https://www.turkiye.gov.tr/saglik-kamu-h...bs-hizmeti


Burada sözleşmeliler veya kadrolular fark etmeksizin ek ödemelerinizi görebilirsiniz. 

Bu ek ödemeler normalde bir ay geriden hesaplanır. Yani Haziran ayında yatacaklar için Mayıs ayına bakmanız gerekiyor. Ancak bu son zamanlar tavan ödemeleri hesaplama gecikmesinden dolayı biraz daha geride kaldı ve bu ay ki ödeme için Mayıs değil, Mart ayının bodrosuna bakıyoruz bu yüzden.


Akılınıza takılan soruları veya eklemek istediklerinizi lütfen siz de yazın.
[Resim: x3nNi.jpg]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.