You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Emilia Clarke ( Khaleesi) Hemşirelik Elçisi Oldu

Emilia Clarke ( Khaleesi) Hemşirelik Elçisi Oldu

Hemşire
Emilia Clarke ( Khaleesi) Hemşirelik Elçisi Oldu
[Resim: emilia_clarke_nursing_now_campaign-1-1920x1442.png]


Popüler aktris Emilia Clarke 14 Mart'ta (2019) global Nursing Now Kampanyasının İlk elçisi ilan edildi. Bu platformda, Nursing Now'ın patronu Cambridge Düşesi Kraliyet Majesteleri Kate Middleton'a katılacak.

“Elçisi olarak Hemşirelik Şimdi'nin küresel hareketine katılmam ve hemşireleri güçlendirmelerine yardım etmem ayrıcalıklı. Ben hemşirelik durumunu yükseltmek küresel sağlığını iyileştirmek için ihtiyacı olan kuvvetle inanıyorum”dedi Emilia Clarke 

Ben hemşirelerin sağlığın omurgası olduğunu, kişisel deneyimlerimden biliyorum. Ancak, değersizdirler ve politika değişikliği iyileştirmeleri ile çok daha fazlasını başarabilirler. ” diyor.

“Bana hayatını kurtarmaya çalışmanın bir gününü oluşturan durumlara katılma fırsatı verildi ve bana sadece hemşirelerin açıkça sahip olduğu hayranlık uyandıran yetenek değil, aynı zamanda ortaya çıkan duygusal zekayı da gösterdi.  ” dedi. “Hemşirelik ilaçtan daha fazlasıdır; insan seviyesinde başka biriyle ilişki kurmakla ilgilidir - babasını kaybetmek üzere olduğunu bilen bir kızı kucaklamak gibi. ” Hemşireler için bir şampiyon olmaya ve hak ettikleri hem takdir hem de maaşı kazanmalarına yardım sözü verdi.

2020 Hemşire ve Ebe yılı kapsamında olan gelişmelerden biri..........
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.