Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Emilia Clarke ( Khaleesi) Hemşirelik Elçisi Oldu

Konu

#1
[Resim: emilia_clarke_nursing_now_campaign-1-1920x1442.png]


Popüler aktris Emilia Clarke 14 Mart'ta (2019) global Nursing Now Kampanyasının İlk elçisi ilan edildi. Bu platformda, Nursing Now'ın patronu Cambridge Düşesi Kraliyet Majesteleri Kate Middleton'a katılacak.

“Elçisi olarak Hemşirelik Şimdi'nin küresel hareketine katılmam ve hemşireleri güçlendirmelerine yardım etmem ayrıcalıklı. Ben hemşirelik durumunu yükseltmek küresel sağlığını iyileştirmek için ihtiyacı olan kuvvetle inanıyorum”dedi Emilia Clarke 

Ben hemşirelerin sağlığın omurgası olduğunu, kişisel deneyimlerimden biliyorum. Ancak, değersizdirler ve politika değişikliği iyileştirmeleri ile çok daha fazlasını başarabilirler. ” diyor.

“Bana hayatını kurtarmaya çalışmanın bir gününü oluşturan durumlara katılma fırsatı verildi ve bana sadece hemşirelerin açıkça sahip olduğu hayranlık uyandıran yetenek değil, aynı zamanda ortaya çıkan duygusal zekayı da gösterdi.  ” dedi. “Hemşirelik ilaçtan daha fazlasıdır; insan seviyesinde başka biriyle ilişki kurmakla ilgilidir - babasını kaybetmek üzere olduğunu bilen bir kızı kucaklamak gibi. ” Hemşireler için bir şampiyon olmaya ve hak ettikleri hem takdir hem de maaşı kazanmalarına yardım sözü verdi.

2020 Hemşire ve Ebe yılı kapsamında olan gelişmelerden biri..........
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da