Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


En iyi ve en kötü 2 yıllık sağlık bölümleri

Konu

#1
Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sağlık alanında ön lisans eğitimi almak isteyen arkadaşlarımızın hangi bölümü seçmeleri gerektiği konusunda bilgiler paylaşacağız. Paylaştığımız bilgiler tamamen istatistiksel olarak mesleğin geleceği ile alakalı olumlu veya olumsuz yönler hakkındadır.

Bu istatistikler sağlık bakanlığının verileri olup, hangi bölümde ne kadar ihtiyaç olacak veya yığılma olacak, hangi bölüm okumak için güven veriyor veya vermiyor gibi karşılaştırmalar yaptık.

Bu bağlamda bunlar sadece istatistiksel veriler ve öngörülerdir. Okumanız sadece fikir edinmeniz açısından önemlidir. Seçiminiz size bağlıdır.

Buradan <<link>> makaleye ulaşabilirsiniz.

Ayrıca konu altına yorum yaparak 2 yıllık sağlık bölümleri hakkında bilgi paylaşımı yapabilirsiniz.
[Resim: iyeJCl.jpg]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da