Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Eş durumu Tayini; 3+1 sağlıkçı - polis

Konu

#1
5 Yıllik Polis Memuruyum ve şark görevimin 2 senesi.Eşim Ankarada Üniversite Hastanesine sözleşmeli  4B 3+1 olarak atandı.Eşimin yanina gidebilir miyim?yada eşimi yanima nasil çekebilirim.
Son Düzenleme: 23-11-2020, Saat: 02:34, Düzenleyen: PhD. Sabancı.
Cevapla
#2
Eşinizin yanına gelmek emniyetin prosedürleri ile alakalı. Eşiniz için ise bir yılını doldurduktan sonra yanınıza gelebilir
[Resim: iyeJCl.jpg]
Cevapla
Tongue #3
Yanlış yere yazmışım
Son Düzenleme: 22-11-2020, Saat: 01:21, Düzenleyen: Cerenimo. (Sebep: Yanlış konu)
Cevapla
#4
Merhaba, ben aydında polis memuruyum. Zorunlu hizmet görevimi tamamladım. Eşim ise İstanbulda, Nisan ayında 1 yılını tamamlıyor. Şuanda ben zorunlu yer değiştirmeye tabi personel değilim çünkü zorunlu hizmeti tamamladım. Bu durumda eşim benim yanıma gelebiliyor mu? Şimdiden teşekkürler.
Cevapla
#5
(23-11-2020, Saat: 23:35)mevlüttunca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, ben aydında polis memuruyum. Zorunlu hizmet görevimi tamamladım. Eşim ise İstanbulda, Nisan ayında 1 yılını tamamlıyor. Şuanda ben zorunlu yer değiştirmeye tabi personel değilim çünkü zorunlu hizmeti tamamladım. Bu durumda eşim benim yanıma gelebiliyor mu?  Şimdiden teşekkürler.

gelebilir. 

İstanbul birinci bölge aydın iki dolayısı ile sorun olmaz. Tayin dönemlerinde başvurusunu yapar.
Cevapla
#6
Merhaba sağlık bakanlığına kadar aradım muhattap bulamadim. Nişanlımla 1 ayda 2021 de nikah yapacagiz.Polis memuruyum nişanlım hemşire sözleşmeli 3+1 45/A ya tabi personel,zorunlu hizmetimi tamamladim . Nişanlım istanbulda çalışıyor bende Nevşehir de yanıma tayin olmasini istiyorum ancak son evrak teslim süresini bilmiyoruz güncel tayin için evrak verme zamanı ne zaman başlayıp ne zaman bitiyor bilgi verirseniz sevinirim
Cevapla
#7
(25-11-2020, Saat: 14:41)Mustafaerol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba sağlık bakanlığına kadar aradım muhattap bulamadim. Nişanlımla 1 ayda 2021 de  nikah yapacagiz.Polis memuruyum nişanlım hemşire  sözleşmeli 3+1  45/A ya tabi personel,zorunlu hizmetimi tamamladim . Nişanlım istanbulda çalışıyor bende Nevşehir de yanıma tayin olmasini istiyorum ancak son evrak teslim süresini bilmiyoruz güncel tayin için evrak verme zamanı ne zaman başlayıp ne zaman bitiyor  bilgi verirseniz sevinirim


eylülde bekliyoruz ama salgın su bu biraz karışıyor elbette o yüzden net cevap veren olmamıştır. Eylülde bekliyorum ben ama. 

nişanlın eylülde 1 yılını dokdurmuş olursa yanına tayin isteebilir.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task