You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Eş durumu Tayini; 3+1 sağlıkçı - polis

Eş durumu Tayini; 3+1 sağlıkçı - polis

Çalışkan Üye
Eş durumu Tayini; 3+1 sağlıkçı - polis
5 Yıllik Polis Memuruyum ve şark görevimin 2 senesi.Eşim Ankarada Üniversite Hastanesine sözleşmeli  4B 3+1 olarak atandı.Eşimin yanina gidebilir miyim?yada eşimi yanima nasil çekebilirim.
Son Düzenleme: 23-11-2020, Saat: 02:34, Düzenleyen: PhD. Sabancı.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Çalışkan Üye
RE: Eş durumu Tayini; 3+1 sağlıkçı - polis
Merhaba, ben aydında polis memuruyum. Zorunlu hizmet görevimi tamamladım. Eşim ise İstanbulda, Nisan ayında 1 yılını tamamlıyor. Şuanda ben zorunlu yer değiştirmeye tabi personel değilim çünkü zorunlu hizmeti tamamladım. Bu durumda eşim benim yanıma gelebiliyor mu? Şimdiden teşekkürler.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Admin
Cvp: RE: Eş durumu Tayini; 3+1 sağlıkçı - polis
(23-11-2020, Saat: 23:35)mevlüttunca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, ben aydında polis memuruyum. Zorunlu hizmet görevimi tamamladım. Eşim ise İstanbulda, Nisan ayında 1 yılını tamamlıyor. Şuanda ben zorunlu yer değiştirmeye tabi personel değilim çünkü zorunlu hizmeti tamamladım. Bu durumda eşim benim yanıma gelebiliyor mu?  Şimdiden teşekkürler.

gelebilir. 

İstanbul birinci bölge aydın iki dolayısı ile sorun olmaz. Tayin dönemlerinde başvurusunu yapar.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Çalışkan Üye
RE: Eş durumu Tayini; 3+1 sağlıkçı - polis
Merhaba sağlık bakanlığına kadar aradım muhattap bulamadim. Nişanlımla 1 ayda 2021 de nikah yapacagiz.Polis memuruyum nişanlım hemşire sözleşmeli 3+1 45/A ya tabi personel,zorunlu hizmetimi tamamladim . Nişanlım istanbulda çalışıyor bende Nevşehir de yanıma tayin olmasini istiyorum ancak son evrak teslim süresini bilmiyoruz güncel tayin için evrak verme zamanı ne zaman başlayıp ne zaman bitiyor bilgi verirseniz sevinirim
Bunu ilk beğenen sen ol.
Genel müdür
Cvp: RE: Eş durumu Tayini; 3+1 sağlıkçı - polis
(25-11-2020, Saat: 14:41)Mustafaerol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba sağlık bakanlığına kadar aradım muhattap bulamadim. Nişanlımla 1 ayda 2021 de  nikah yapacagiz.Polis memuruyum nişanlım hemşire  sözleşmeli 3+1  45/A ya tabi personel,zorunlu hizmetimi tamamladim . Nişanlım istanbulda çalışıyor bende Nevşehir de yanıma tayin olmasini istiyorum ancak son evrak teslim süresini bilmiyoruz güncel tayin için evrak verme zamanı ne zaman başlayıp ne zaman bitiyor  bilgi verirseniz sevinirim


eylülde bekliyoruz ama salgın su bu biraz karışıyor elbette o yüzden net cevap veren olmamıştır. Eylülde bekliyorum ben ama. 

nişanlın eylülde 1 yılını dokdurmuş olursa yanına tayin isteebilir.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.