You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Çalışkan Üye
Eş durumu tayini
Merhaba ben 3+1 li hemsireyim eşim kadrolu öğretmen ve farklı illerdeyiz.Bir yılımı doldurduktan sonra hangimiz bir diğerinin yanına gidebilir? Sözleşmeli kadrolunun yanına gidebilir mi ya da bu durumda öncelik kime tanınır?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Genel müdür
Cvp: Eş durumu tayini
(12-08-2020, Saat: 18:59)Amine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba ben 3+1 li hemsireyim eşim kadrolu öğretmen ve farklı illerdeyiz.Bir yılımı doldurduktan sonra hangimiz bir diğerinin yanına gidebilir? Sözleşmeli kadrolunun yanına gidebilir mi ya da bu durumda öncelik kime tanınır?

bir yılını doldurduğunda sen eşinin yanına gidebilirsin. Sağlık bakanlığının yönetmeliği bu yönde. 

eğer eşin senin yanına gelmek isterse mebin yönetmeliğine bakması lazım. Eğer meb eşini senin yanına gönderirse oda gelebilir. 

talebiniz ve kurumların yönetmelikleri belirler kimin gideceğini
[Resim: x3nNi.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.