Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Gazeteci Murat Polat'tan Sağlıkçı Atamaları Hakkında Demeç

Konu

#1
[Resim: nw9xPP.jpg]
Merhaba Değerli MediForum Ailesi

  Son günlerde sosyal medya üzerinde etkinlik yapan sağlıkçılara ithafen Parlamento Muhabiri Murat POLAT'tan atama bekleyen sağlıkçılar için demeç verdi.Verdiği demeçte ;

  ''Emeklilikte yaşa takılanlar, atama bekleyen öğretmenler, mühendisler, sağlıkçılar, kadro bekleyen taşeron işçileri, intibak yasasının çıkmasını bekleyen emekliler, borçlarına yapılandırma bekleyen çiftçilerimiz ve esnaflarımız, sorunlar sıra sıra, hepsi çözüm bekliyor.
Özellikle Sağlıkcılar KPSS den önce atama yapmasını istiyor yoksa birkaç ay sonra puanları yanacak ve KPSS’ye tekrar girmek zorunda kalacak.
Sağlık Bakanlığı bu günlerde Cumhurbaşkanlığına kadro talebinde bulundu bu kadroların onaylanması eli kulağında.
Binlerce genç bu müjdeli haberi bekliyor.''

KAYNAK : 

[Bağlantıları görmek için VİP üye olmanız gerekli, detaylar için Tıklayın]

Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task