Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Geçici görev; kovid olma ihtimali?

Konu

#1
Şu dönemde daha da yaratıcı olamıyorum telefona dokunsak korkuyoruz aramızda kronik hastalar var hemde saymaya yetmeyen servisteyiz covid olma İhtimalimiz nedir?
Son Düzenleme: 22-04-2020, Saat: 20:35, Düzenleyen: PhD. Sabancı.
Cevapla
#2
(22-04-2020, Saat: 20:30)Ezhel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu dönemde daha da yaratıcı olamıyorum telefona dokunsak korkuyoruz aramızda kronik hastalar var hemde saymaya yetmeyen servisteyiz covid olma İhtimalimiz nedir?


Kolay gelsin...

Endişenizi anlıyorum.

Farklı bir ortamda çalışmak, işleyiş ve arkadaşlarına uyum sağlamak zaten zorken bir de geçici görevlendirmelerin bu dönemde olması riskinizi artırıyor.

Ama çalışmak zorundayız;

Bir serviste uzun zamandır çalışan biri ile sizin covid kapma olasılığınız elbette farklı ama kapmayacağınızı düşünüyorum.

Önerilerim;

- Soru sormaktan çekinmeyin
- Ekipman mutlaka kullanın
- Arkadaşlarınız ile iletişimi ihmal etmeyin.....


Meslektaşlarımın da mutlaka ekleyecekleri vardır.....
[Resim: iyeJCl.jpg]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da