You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Geçici görev; kovid olma ihtimali?

Geçici görev; kovid olma ihtimali?

Onaylı üye
Geçici görev; kovid olma ihtimali?
Şu dönemde daha da yaratıcı olamıyorum telefona dokunsak korkuyoruz aramızda kronik hastalar var hemde saymaya yetmeyen servisteyiz covid olma İhtimalimiz nedir?
Son Düzenleme: 22-04-2020, Saat: 20:35, Düzenleyen: PhD. Sabancı.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
Cvp: Geçici görev; kovid olma ihtimali?
(22-04-2020, Saat: 20:30)Ezhel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu dönemde daha da yaratıcı olamıyorum telefona dokunsak korkuyoruz aramızda kronik hastalar var hemde saymaya yetmeyen servisteyiz covid olma İhtimalimiz nedir?


Kolay gelsin...

Endişenizi anlıyorum.

Farklı bir ortamda çalışmak, işleyiş ve arkadaşlarına uyum sağlamak zaten zorken bir de geçici görevlendirmelerin bu dönemde olması riskinizi artırıyor.

Ama çalışmak zorundayız;

Bir serviste uzun zamandır çalışan biri ile sizin covid kapma olasılığınız elbette farklı ama kapmayacağınızı düşünüyorum.

Önerilerim;

- Soru sormaktan çekinmeyin
- Ekipman mutlaka kullanın
- Arkadaşlarınız ile iletişimi ihmal etmeyin.....


Meslektaşlarımın da mutlaka ekleyecekleri vardır.....
[Resim: iyeJCl.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.