Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Gülşah Bebeğim

Konu

Rainbow #1
[Resim: attachment.php?aid=8]

Benim için en özel anılarımdan biri..  Yetiştirme Yurduna hemşire olarak  gönüllü gittiğim yıllarım oldu.. Amacım o yavrucaklarla doya doya oyun oynamak, dokunmak, şevkat dolu göz teması kurmaktı.. Çünkü tek eksikleri oydu.. Hergün oyunlar oynadık, kokladım, sevdim.. Beşiklerinden çıkma fırsatı doğurdum onlara,, Yardım kampanyası başlatıp topladığım para ile şahane bir eğlence düzenleyerek gezmeye gitmelerine vesile oldum. Bir anne olarak gözlerim doluyor.. Unutmayın onları, yemek kıyafet değil, oyun ve gezme imkanı verin 🙏

 Yüzlerinde gülücükler bırakma fırsatım olduğu için çok huzurluyum 🙏
Son Düzenleme: 10-12-2019, Saat: 00:33, Düzenleyen: PhD. Sabancı.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da