You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yönetici
Hakkında
Merhaba Dünya!

Merhaba Sağlık çalışanları,

Uzun süredir üzerinde çalıştığımız bir forum projesini sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. İnternet ortamında daha etkileşimli olmanın yollarından bize göre en güzeli forum. Bu bağlamda çeşitli meslek gruplarına veya herkese hitap eden forumlar var, bizler de sağlık çalışanlarına özel bir forum olmak istedik.

Biz kimiz?

Bizler sağlık alanında eğitime ve gelişime önem vermiş bir grup sağlık çalışanıyız. Aramızda hemşire, att, ebeler var. Özellikle tüm sağlık çalışanlarını içeren bir grup olmak istedik. Aramızda yüksek lisans ve doktorasını yapmış akademisyenler de bulunmakta. 

Hemşirelik yüksek lisans bloğunda eğitim ve deneyimlerimizi paylaşıyoruz. Forum olma kararını beraber aldık, çünkü sizin soru ve sorunlarınıza, isteklerinize bu şekilde daha kolay yanıt bulabiliriz diye düşünüyoruz.

Son olarak bizler aslında sizleriz, yani biz yaptık, biz kurduk, biz ettik diye bir durum asla olmayacak. Burası sizlerin söz hakkı olduğu bir platform olacak. 

Amacımız nedir?

Vizyonumuz, misyonumuz konusuna girmeden direk amacımızı belirteyim;
  • Sağlık çalışanları burada karşılaştıkları sorunları paylaşacak, bir aile gibi beraber bu sorunlara çözüm arayacağız.

  • Sağlık çalışanları çalıştıkları bölgeler, hastaneler, maaş, döner sermaye, yoğunluk gibi bilgiler ile yeni atanacak olan meslektaşlarına bilgi verebilecek.

  • Eğitim hakkında; sertifikalar, lisans, yüksek lisans, doktora hatta lisans tamamlama gibi konularda bilgi alışverişi yapılacak.

  • Gelişiminiz için neler yapabileceğiniz konusununda paylaşımlar olacak, girilecek sınavlar, alınacak eğitimler gibi bilgiler paylaşılacak.

  • Sağlık çalışanları arasında, sosyal olaylar, sağlık - güzellik, alışveriş gibi konuları da paylaşabileceksiniz.
Tüm bunlar daha etkileşimli bir ortam oluşturmak adına hizmetinize açılmıştır.

Bizler sadece daha rahat etkileşim yapabilmeniz adına güvenlik ve rahatsız edilme adına önlemler alacağız, bunun yanında soru ve sorunlarınıza cevap bulmaya çalışacağız.
[Resim: iyeJCl.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.