Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Konu

Question #1
Merhaba Dünya!

Merhaba Sağlık çalışanları,

Uzun süredir üzerinde çalıştığımız bir forum projesini sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. İnternet ortamında daha etkileşimli olmanın yollarından bize göre en güzeli forum. Bu bağlamda çeşitli meslek gruplarına veya herkese hitap eden forumlar var, bizler de sağlık çalışanlarına özel bir forum olmak istedik.

Biz kimiz?

Bizler sağlık alanında eğitime ve gelişime önem vermiş bir grup sağlık çalışanıyız. Aramızda hemşire, att, ebeler var. Özellikle tüm sağlık çalışanlarını içeren bir grup olmak istedik. Aramızda yüksek lisans ve doktorasını yapmış akademisyenler de bulunmakta. 

[Bağlantıları görmek için VİP üye olmanız gerekli, detaylar için Tıklayın]

bloğunda eğitim ve deneyimlerimizi paylaşıyoruz. Forum olma kararını beraber aldık, çünkü sizin soru ve sorunlarınıza, isteklerinize bu şekilde daha kolay yanıt bulabiliriz diye düşünüyoruz.

Son olarak bizler aslında sizleriz, yani biz yaptık, biz kurduk, biz ettik diye bir durum asla olmayacak. Burası sizlerin söz hakkı olduğu bir platform olacak. 

Amacımız nedir?

Vizyonumuz, misyonumuz konusuna girmeden direk amacımızı belirteyim;
  • Sağlık çalışanları burada karşılaştıkları sorunları paylaşacak, bir aile gibi beraber bu sorunlara çözüm arayacağız.

  • Sağlık çalışanları çalıştıkları bölgeler, hastaneler, maaş, döner sermaye, yoğunluk gibi bilgiler ile yeni atanacak olan meslektaşlarına bilgi verebilecek.

  • Eğitim hakkında; sertifikalar, lisans, yüksek lisans, doktora hatta lisans tamamlama gibi konularda bilgi alışverişi yapılacak.

  • Gelişiminiz için neler yapabileceğiniz konusununda paylaşımlar olacak, girilecek sınavlar, alınacak eğitimler gibi bilgiler paylaşılacak.

  • Sağlık çalışanları arasında, sosyal olaylar, sağlık - güzellik, alışveriş gibi konuları da paylaşabileceksiniz.
Tüm bunlar daha etkileşimli bir ortam oluşturmak adına hizmetinize açılmıştır.

Bizler sadece daha rahat etkileşim yapabilmeniz adına güvenlik ve rahatsız edilme adına önlemler alacağız, bunun yanında soru ve sorunlarınıza cevap bulmaya çalışacağız.
Hemşirelikte doktorasını yapmış ama sahadan kopmamış; araştırmacı, eğitimci, öğrenci, çalışan PhD. Hemşireyim. Eğitim ve deneyimlerimi hemşirelik yüksek lisans bloğumda paylaşıyorum.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da