Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Haluk Levent, koronavirüsten hayatını kaybeden doktorun çocuklarına burs verecek

Konu

#1
[Resim: 640xauto.jpg]Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden Dr. Yavuz Kalaycı son mesajında çocuklarına sahip çıkılmasını istedi. Bu olaya sessiz kalamayan AHBAP Başkanı ünlü sanatçı Haluk Levent ise ailenin yanına giderek vefat eden doktorun iki kız çocuğuna eğitimleri boyunca burs vereceklerini söyledi. Ünlü şarkıcı, 23 Nisan konserinin gelirlerinin de çocuklar için harcanağını belirterek, "Rahat uyu Yavuz abi" notunu yazdı.Koronavirüs salgınında en ön safta mücadele veren Dr. Yavuz Kalaycı, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Son mesajında kızlarına sahip çıkılmasını isteyen Kalaycı'nın kızlarına ünlü şarkıcı Haluk Levent'ten destek geldi.


"İKİ KIZIMIZIN BURSLARINI SAĞLAYACAĞIZ"

Kurucusu olduğu AHBAP ile yaptığı yardımlarla takdir toplayan Haluk Levent, hayatını kaybeden Doktor Yavuz Kalaycı'nın ailesiyle buluştu. Haberi Twitter hesabından duyuran şarkıcı, "Yavuz Kalaycı'nın eşi ve çocuklarıyla birlikteyim. Hepinizin adına başsağlığında bulundum. Eşi 'Yavuz'un sınıf arkadaşları hep yanımızda sağ olsunlar' dedi. Bizler de bu iki kızımızın öğrenim hayatları boyunca bursunu sağlayacağız. Ve artık bizim de kızlarımız onlar. Merak etmeyin" dedi."RAHAT UYU YAVUZ ABİ"

Haluk Levent, 23 Nisan'da İzmir Büyükşehir’in organize ettiği online konserden kendisine kalan gelirin de burs için bağışlayacağını duyurdu. Haluk Levent paylaşımında, "Vakit kaybetmeyelim dedik. İzmir Büyükşehir’in organize ettiği “23 Nisan” konserim var. Bana kalan tüm gelir Yavuz Kalaycı’nın çocukları için harcanacak. Sağlığımız için her tür risk’e katlanan sağlık emekçilerini bir kez daha anıyoruz. Rahat uyu Yavuz abi" notunu yazdı.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da