You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Hemşire Işıl DALGIN koronavirüse yenildi

Hemşire Işıl DALGIN koronavirüse yenildi

Genel müdür
Hemşire Işıl DALGIN koronavirüse yenildi
[Resim: s-e36982a827b0ef7b425715949ec3404c497641d0.jpg]


Yaklaşık 15 gündür hastanede koronavirüs tedavisi gören hemşire Işıl Dalgın, yaşam mücadelesini kaybetti.

Dediler ve son yolculuğuna uğurlandı.


Alıntı:İzmit'te Seka Devlet Hastanesi’nde görevli hemşire Işıl Dalgın, koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Işıl hemşirenin koronavirüs aşısı yaptırmadığı öğrenildi.

Seka Devlet Hastanesi’nde görev yapan hemşire Işıl Dalgın, bazı semptomların görülmesi üzerine koronavirüs testi yaptırdı.

Testi pozitif çıkan ve tedavisine başlanan Işıl Dalgın, durumunun ağırlaşması nedeniyle hastaneye yatırıldı. Yaklaşık 15 gündür hastanede tedavi gören Işıl hemşire bugün öğleden sonra hayatını kaybetti

Diye geçti kaynaklar haberi.Emziren bir anne olduğu için aşı yaptırmamış, emziren gebe olan hemşire çalışanlarımız var mı? çok fazla . İşimize devam ediyoruz mecburen aşılı veya aşısız.

Aşı yaptırmaması suçu değil ki, nasıl yaptırsın.

İşe gitmezse de olmaz.

34 yaşında ...

Bir anne...

[Resim: isil-hemsire.jpg]Allah rahmet eylesin.
[Resim: x3nNi.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.