You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

hemşire olarak sahada çalışırken aynı zamanda yüksek lisans yapmak

hemşire olarak sahada çalışırken aynı zamanda yüksek lisans yapmak

030700
Ziyaretçi
hemşire olarak sahada çalışırken aynı zamanda yüksek lisans yapmak
hemşirelik öğrencisi olarak merak ettiğim bir konu yüksek lisans yapmak daha doğrusu akademisyen olmak istiyorum ve bu konuyu merak ediyorum sahada çalışırken aynı zamanda yüksek lisans yapmak mümkün müdür derslerine katılım zor oluyor mu çalışırken aynı zamanda tez yazmak derslere katılmak çok zor olamalı
Bunu ilk beğenen sen ol.
Genel müdür
Cvp: hemşire olarak sahada çalışırken aynı zamanda yüksek lisans yapmak
(01-09-2020, Saat: 18:55)030700 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hemşirelik öğrencisi olarak merak ettiğim bir konu yüksek lisans yapmak daha doğrusu akademisyen olmak istiyorum ve bu konuyu merak ediyorum sahada çalışırken aynı zamanda yüksek lisans yapmak mümkün müdür derslerine katılım zor oluyor mu çalışırken aynı zamanda tez yazmak derslere katılmak çok zor olamalı


Lisans mezunu bir hemşire, lisanstan mezun olana dek hayli zaman geçiyor, bunun üzerine yüksek lisans, doktora için işe başlamadan eğitim almayı düşünürsek oldukça fazla zaman kaybetmiş oluruz hayatımızdan diye düşünerek ben yüksek lisansımı çalışırken yaptım.

Zor mu? Hayır zor değil, sadece daha az sosyal hayat, daha az kendine zaman kalıyor hepsi bu.

Nasıl yaptım?

Yüksek lisans farklı bir ilde idi, arada 150 km vardı. Salı, çarşamba ve perşembe günü ayarlandı dersler.

Ben cuma 16-08 , pazar 8-8 fix çalıştım..

Salıdan üniversitemin olduğu ile gidip, perşembeye dek kyk misafir öğrenci olarak kaldım, bazen öğretmen evi, bazen git gel yaparak b süreci geçirdim.

Madden zorladı, manen de zorladı, ama çok zevkli idi.
[Resim: x3nNi.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.