Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


hemşire olarak sahada çalışırken aynı zamanda yüksek lisans yapmak

Konu

#1
hemşirelik öğrencisi olarak merak ettiğim bir konu yüksek lisans yapmak daha doğrusu akademisyen olmak istiyorum ve bu konuyu merak ediyorum sahada çalışırken aynı zamanda yüksek lisans yapmak mümkün müdür derslerine katılım zor oluyor mu çalışırken aynı zamanda tez yazmak derslere katılmak çok zor olamalı
Cevapla
#2
(01-09-2020, Saat: 18:55)030700 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hemşirelik öğrencisi olarak merak ettiğim bir konu yüksek lisans yapmak daha doğrusu akademisyen olmak istiyorum ve bu konuyu merak ediyorum sahada çalışırken aynı zamanda yüksek lisans yapmak mümkün müdür derslerine katılım zor oluyor mu çalışırken aynı zamanda tez yazmak derslere katılmak çok zor olamalı


Lisans mezunu bir hemşire, lisanstan mezun olana dek hayli zaman geçiyor, bunun üzerine yüksek lisans, doktora için işe başlamadan eğitim almayı düşünürsek oldukça fazla zaman kaybetmiş oluruz hayatımızdan diye düşünerek ben yüksek lisansımı çalışırken yaptım.

Zor mu? Hayır zor değil, sadece daha az sosyal hayat, daha az kendine zaman kalıyor hepsi bu.

Nasıl yaptım?

Yüksek lisans farklı bir ilde idi, arada 150 km vardı. Salı, çarşamba ve perşembe günü ayarlandı dersler.

Ben cuma 16-08 , pazar 8-8 fix çalıştım..

Salıdan üniversitemin olduğu ile gidip, perşembeye dek kyk misafir öğrenci olarak kaldım, bazen öğretmen evi, bazen git gel yaparak b süreci geçirdim.

Madden zorladı, manen de zorladı, ama çok zevkli idi.
[Resim: BOgsL6.jpg]

[Resim: iyeJCl.jpg]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task