Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Hemşire ve ebe yılı etkinlikleri ve haberleri

Konu

#1
Merhaba sevgili meslektaşlarım ve forumdaşlarım. 

Bildiğiniz üzere bu yıl hemşire ve ebe yılı. O kadar heyecanlı ve o kadar umutluydum ki bu yıldan yavaş yavaş kırılmaya başlada da hala umudum var. 

2020 ye girdiğimiz yıldan beri Elazığ depremi ( milletimizin başı sağolsun), coronavirüs gibi olaylar elbette 2020 yılını kutlama veya etkinlikleri için zamansız zamanlar oldu. 

Elbette önemli olan halk sağlığıdır her zaman ve öncelik verilmelidir. 

Ancak hiçbir hemşire veya ebe topluluğu bu yılın bizim yılımız olduğunu düşündürecek etkinlik veya paylaşım yapmadı. 

Ülkemizde ne gibi çalışmalar düşünülüyor buda belirsiz şu an, duyan gören olduğunda bu başlık altında paylaşım yapsın lütfen. 

Ben bizim etkinliğimizi kısa bir hemşire ebe yılı anlatımı ile yazmış olduklarını gördüm ve blog linkini buraya bırakıyorum


https://hemsirelikyukseklisans.blogspot....-ilan.html

Bunun yanı sıra, sizlerin de bu konudaki düşüncelerini merak ediyor ve bekliyorum.
Cevapla
#2
Merhaba, Türk Hemşireler Derneği 2020 Hemşireler yılı kapsamında etkinlikler düzenliyor, bu listeyi instagram hesabında da paylaştı. thd_genelmerkez
Cevapla
#3
Etkinlik olarak 11 tane konuşma yayınlanmış. Bahsettiğimiz faaliyetler bunlar değil. Biz meslektaşlarımızı da içine alacak, 2020 yılını bizim yılımız hissedebileceğimiz etkinliklerden bahsediyoruz.

Bu konuşmalar her zaman katılınabilecek konuşmalar. Konuşmadan başka bir şey bekleniyor bu yıl. Tüm Türkiye'nin hemşire ve ebelerinin etkileşimde bulunabileceği, bazı iyileştirmelerin olduğu, sorunlarının, isteklerinin ve değerlerinin kendileri tarafından ifade edebilecekleri fırsatlar.

Bir meslektaşım etkinlik olarak gidip hemşirelik süreci kursu mu alacak? Bu mudur?
[Resim: iyeJCl.jpg]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task