Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Hemşire

Konu

Rainbow #1
Merhaba,

Bu tarz bir forum açmak oldukça güzel olmuş. Reklam olmaması ( ilerde ne olur bilmiyorum) beni daha çok mutlu etti. 

Şimdiden teşekkür ederim. Umarım ilerde çok daha fazla üyesi ile etkileşimi bol bir aile oluruz. Bu arada Hemşire nikinin henüz alınmamış olmasını fırsat bilerek kaptımSmile

Ben lisans mezunu bir hemşireyim.

Eğitim olmazsa olmazlarımdan, gerek online ortamlarda gerek çalıştığım hastanede eğitim nerede ise orada olmak isterim hep.

Amacım yüksek lisans ve doktora yapmak, bu yüzden araştırmalarım devam ediyorken size rastladım ve hemen aranıza katıldım. Bende bulduğum bilgileri sizlerle paylaşarak ve sizin bulduklarınızı alarak ilerlemeyi çok isterim.

İlk konumu tanışmaya açmak istedim. 

Başka nelerden bahsedeceğimi bilmiyorum, şimdilik bu kadar.

İyi forumlar.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da