You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Admin
Hemşire
Merhaba,

Bu tarz bir forum açmak oldukça güzel olmuş. Reklam olmaması ( ilerde ne olur bilmiyorum) beni daha çok mutlu etti. 

Şimdiden teşekkür ederim. Umarım ilerde çok daha fazla üyesi ile etkileşimi bol bir aile oluruz. Bu arada Hemşire nikinin henüz alınmamış olmasını fırsat bilerek kaptımSmile

Ben lisans mezunu bir hemşireyim.

Eğitim olmazsa olmazlarımdan, gerek online ortamlarda gerek çalıştığım hastanede eğitim nerede ise orada olmak isterim hep.

Amacım yüksek lisans ve doktora yapmak, bu yüzden araştırmalarım devam ediyorken size rastladım ve hemen aranıza katıldım. Bende bulduğum bilgileri sizlerle paylaşarak ve sizin bulduklarınızı alarak ilerlemeyi çok isterim.

İlk konumu tanışmaya açmak istedim. 

Başka nelerden bahsedeceğimi bilmiyorum, şimdilik bu kadar.

İyi forumlar.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.