Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Hemşireler hakkında yapılan uygunsuz tanım

Konu

Shocked #1
[Resim: P7ypaO.png]

İnternet ortamı çok farklı bir ortamdır. İnsanlar atıp tutar. Ancak bazı yorum ve söylemler gerçekten can sıkıcı olabiliyor.

İste hemşireler hakkında bir yorum, bu yorum doktorlara ait fir sitede var, ne yazık ki yoruma karşı çıkan kimse yok.

İnsanların düşüncelerini özgür olarak paylaşması belki bu ancak bazı sınırları da olmalı. Ayrıca bu yoruma karşı çıkılmaması çoğunluğun bu şekilde düşündüğü anlamına geliyor birazda.

Çok fazla yorum yapmadan sizlerle paylaşıyorum bu yorumu, amacım kin ve nefrete teşvik değil elbette ama bu tür yorumların yapıldığını da sizlerle paylaşmadan edemedim.

Yorum sizin....


Alıntı:bir yerde hemşirenin tanımını okumuştum... hemşire; kendisini sürekli doktor ile mukayese eden, çabaları sonucu doktorla mukayese edilemeyeceğini anlayınca, bu açığı yaşam tarzı (giyim, kuşam, sosyal aktivite, davranış....vs) ile gidermeye çalışan, aldığı 4 binlira ile 14 bin lira alıyormuş gibi yaşam sürmeye çalışandır... BEN DEMİYORUM , BİR YERDE OKUMUŞTUM...
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da