Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Hemşireler için en iyi online iş arama siteleri

Konu

#1
[Resim: best-job-sites-for-nurses-1-696x464.jpg]

İş arayan yeni bir hemşirelik mezunu musunuz? Ya da daha iyi iş fırsatları arayan biri?

Durumunuz ne olursa olsun, iş bulmanıza yardımcı olabilecek çok güvenilen birkaç web sitesi vardır. Yönlendirmeler kadar etkili olmayabilirler, ancak çevrimiçi iş arama, hayalinizdeki hemşirelik işini alma yolunda bir adım ileride.

İşte şimdi ziyaret etmeniz gereken en iyi çevrimiçi hemşirelik iş siteleri;
1 Kariyer Net[Resim: OK9KxW.png]


Şu an 293 hemşire iş ilanı var, filtreleyerek arama yapabiliyorsunuz.

1999’dan bu yana Türkiye’nin en büyük istihdam platformu olan Kariyer.net, iş arama ve işe alım süreçlerinde yeni nesil teknolojilerle, iş arayanlarla işverenleri internet ortamında bir araya getiriyor.

Kariyer.net’ in aday veri tabanında 25 milyonu aşkın özgeçmiş bulunuyor. Kariyer.net üyesi 94 binin üzerinde şirket, ihtiyaç duyduğu iş gücünü Kariyer.net aracılığıyla arıyor. 

Vizyonumuz; dijital teknolojileri kullanarak daha fazla aday ve işvereni insan kaynakları ve kariyer süreçlerinde doğru iş ve yetenekle buluşturmak, Türkiye'nin istihdam piyasasına yön vermek.2 YeniBirİş

[Resim: 5DH7iB.png]


Şu an 97 açık hemşire pozisyonu bulunuyor. 

Türkiye İş Kurumu 26.DEMİRÖREN TV DİGİTAL PLATFORM İŞLETMECİLİĞİ A.Ş. Atışalanı V.D. 306 051 2786 Ticaret Sicil No: 598662 DEMİRÖREN TV CENTER, 100.Yıl Mahallesi, Melda Sk. No:1, 34204 Bağcılar İstanbul 2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.


3. İş Kur

[Resim: JkuEtP.png]


Şu an 24 farklı hemşire iş ilanı için açık pozisyonları var...

Türkiye iş kurumuna bağlı sanırım en güvenebileceğimiz online iş arama sitesi kendisi...
[Resim: xWXNF8.jpg]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da