You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

İndirimli forma nasıl alınır? Adım adım anlattım

İndirimli forma nasıl alınır? Adım adım anlattım

Genel müdür
İndirimli forma nasıl alınır? Adım adım anlattım
Merhaba arkadaşlar, hepimiz forma alıyoruz zaten zaman zaman.

Yaşadığımız illerde kaliteli ve bol seçenekli forma bulmak çoğu zaman sorun oluyor. O yüzden internet alışverişi her alışverişimizde olduğu gibi bu konuda da yardımcımız.

İndirim kodu dağıtıyor mediforum sağolsun ama bunu nasıl kullanacağımız bazen karışıp duruyor.

Ben bundan biraz bahsetmek istiyorum.

Nasıl indirimli alışveriş yapacağım?

Öncelikle bir koda ihtiyacımız var aslında ama bizimkisi yazmalı bir kod değil. Tıklayarak otomatik uygulanan bir indirim bizimkisi. Bu bakımdan Sitede bulunan indirim kodu bölümüne veya linkine basmak indirimi almak için yeterli.

Nerede bu link?

Ben buraya bırakayım kolay bulmanız için ama sonrasında arayıp nasıl bulacağım diyenler için indirim linki forumun en alt kısmında sürekli duruyor bilginiz olsun. Forma almaya karar verdiğinizde forumun alt kısmında bulunan indirim resmine tıklayarak Uçak medikal sitesine gitmeniz yeterli oluyor.


[Resim: 0B6O1t.jpg]


Buradan tıklamak isteyenler için link; www.ucakisgiyim.com/index.php?tracking=5cb829129da9b


Bu linklere bastığınızda karşınıza gelen ekran şu şekilde olacaktır;

[Resim: dmNg13.jpg]


Bu ekran genellikle gelir. İndiriminizin olacağı anlamında. Bu ekrandan ya üye olun yada giriş yapın .

Mesela bazen de şu oluyor. Bu ekranı gördünüz diyelim. O an alışverişinize karar vermediniz açtınız kapadınız derken karıştı işler.

Olsun normal giriş yapın alacağınız ürüne karar verdiğiniz zaman foruma gelip indirim linkine tekrar tıklayarak giderseniz gene olur.


Sepette sizi ne bekliyor adım adım ilerleyelim. Ben bu linke tıkladım ve giriş yaptım, ardından ürün beğenip sepete atayım bakalım indirim otomatik olacak mı?

[Resim: NJagHw.jpg]


Evet oluyor.

Yani sizin kod girmenize vesaire gerek kalmadan otomatik olarak indiriminiz ekleniyor. Bu ibareden sonra devam edip alışverişinizi indirimli olarak tamamlayabilirsiniz.

Sorularınız için bu konu altına her zaman yorum yapabilirsiniz.
Son Düzenleme: 22-10-2020, Saat: 10:33, Düzenleyen: Darkwatch.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.