Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


İndirimli forma nasıl alınır? Adım adım anlattım

Konu

Heart #1
Merhaba arkadaşlar, hepimiz forma alıyoruz zaten zaman zaman.

Yaşadığımız illerde kaliteli ve bol seçenekli forma bulmak çoğu zaman sorun oluyor. O yüzden internet alışverişi her alışverişimizde olduğu gibi bu konuda da yardımcımız.

İndirim kodu dağıtıyor mediforum sağolsun ama bunu nasıl kullanacağımız bazen karışıp duruyor.

Ben bundan biraz bahsetmek istiyorum.

Nasıl indirimli alışveriş yapacağım?

Öncelikle bir koda ihtiyacımız var aslında ama bizimkisi yazmalı bir kod değil. Tıklayarak otomatik uygulanan bir indirim bizimkisi. Bu bakımdan Sitede bulunan indirim kodu bölümüne veya linkine basmak indirimi almak için yeterli.

Nerede bu link?

Ben buraya bırakayım kolay bulmanız için ama sonrasında arayıp nasıl bulacağım diyenler için indirim linki forumun en alt kısmında sürekli duruyor bilginiz olsun. Forma almaya karar verdiğinizde forumun alt kısmında bulunan indirim resmine tıklayarak Uçak medikal sitesine gitmeniz yeterli oluyor.


[Resim: 0B6O1t.jpg]


Buradan tıklamak isteyenler için link; www.ucakisgiyim.com/index.php?tracking=5cb829129da9b


Bu linklere bastığınızda karşınıza gelen ekran şu şekilde olacaktır;

[Resim: dmNg13.jpg]


Bu ekran genellikle gelir. İndiriminizin olacağı anlamında. Bu ekrandan ya üye olun yada giriş yapın .

Mesela bazen de şu oluyor. Bu ekranı gördünüz diyelim. O an alışverişinize karar vermediniz açtınız kapadınız derken karıştı işler.

Olsun normal giriş yapın alacağınız ürüne karar verdiğiniz zaman foruma gelip indirim linkine tekrar tıklayarak giderseniz gene olur.


Sepette sizi ne bekliyor adım adım ilerleyelim. Ben bu linke tıkladım ve giriş yaptım, ardından ürün beğenip sepete atayım bakalım indirim otomatik olacak mı?

[Resim: NJagHw.jpg]


Evet oluyor.

Yani sizin kod girmenize vesaire gerek kalmadan otomatik olarak indiriminiz ekleniyor. Bu ibareden sonra devam edip alışverişinizi indirimli olarak tamamlayabilirsiniz.

Sorularınız için bu konu altına her zaman yorum yapabilirsiniz.
Son Düzenleme: 22-10-2020, Saat: 10:33, Düzenleyen: Darkwatch.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da