You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

İngiltere Başbakanı Boris Johnson hastaneden taburcu edildi

İngiltere Başbakanı Boris Johnson hastaneden taburcu edildi

Admin
İngiltere Başbakanı Boris Johnson hastaneden taburcu edildi
[Resim: 11929134-728xauto.jpg]


Küresel tehdit haline gelen yeni tip koronavirüs (covid-19) tedavisi gören İngiltere Başbakanı Boris Johnson tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi.


Tedavi gördüğü St. Thomas hastanesi çalışanlarına teşekkür eden Johnson, işe hemen dönmeyeceğini belirtti. İngiltere Başbakanlığı tarafından daha önce durumunun iyiye gittiğini belirtilen Boris Johnson, bugün hastaneden taburcu edildi. Başbakanlıktan verilen bilgiye göre “Doktorların tavsiyesi üzerine Başbakan hemen işe dönmeyecek. Başbakan St. Thomas Hastanesi çalışanlarına kendisine uyguladıkları mükemmel tedavi için teşekkür ediyor” denildi.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.