Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


İngiltere Sağlık Çalışanları eylemde

Konu

#1
[Resim: HFlwOX.png]


Birçoğu pandemi boyunca ön saflarda çalışan Sağlık çalışanı, daha iyi ücret talep etmek için Londra'nın merkezinde ve İngiltere'nin diğer yerlerinde yürüyüş yapıyor.

Önlük ve tıpla ilgili diğer kıyafetler giyen sağlık çalışanları, Başbakan Boris Johnson'ın resimlerinin yanı sıra "alkışlamayı kes, ödemeye başla", "paha biçilemez ama beş parasız" ve "640 sağlık çalışanı öldü, ellerinde kan" yazılı pankartlar açtılar .

Demek ki alkış her yerde var.....

Sağlık çalışanları, salgın sırasında hayatını kaybeden 640 sağlık çalışanı onuruna iki dakikalık sessizlikten sonra Trafalgar Meydanı'na yürüyüşe başladı.

Sağlık çalışanları Birleşik Krallık'ta daha fazla ücret için yürüyor.


Nurses Staff Voices başkanı Alia Butt şunları söyledi: “ Para orada. Sadece bunu Sağlık personeline sağlamıyorlar. Sağlığın işlemeye devam etmesini sağlamanın tek yolunun, organize etmenin saf gücü olduğu ortaya çıktı. "

Sağlık görevlileri ülke çapında çeşitli yerlerde (PA) ücret artışı için yürüdü

[Resim: nhs-wages-120920.png?w530]

Şöyle ekledi: “Hükümetin ne yaptığı konusunda açıkça bir fikri yok ve bu çok korkutucu. Hemşireler Başbakanın hayatını kurtardı. Düzgün ödeme almak için daha ne yapmamız gerekiyor? Bu tuhaf. "

Londra'nın doğusunda Hackney'de bir meslek terapisti olan 43 yaşındaki Jordan Rivera, Sağlık çalışanlarının duygusal ve fiziksel olarak yorgun olduklarını, çoğunun maaşa göre yaşadığını ve içinde bırakıldıkları durumun "çirkin" olduğunu söyledi.

 “Pandemiyle savaşmaktan çoktan bitkin olduğunuzda bu kadar sıkı çalışmak bir rezalettir.

"Fiziksel ve duygusal olarak tükendiğimizde ve her şeyden öte faturalarımızı ödemekten endişe duyduğumuzda ikinci bir dalgayı atlatmamız nasıl beklenebilir?"

Bir hemşire “Onlar (Hükümet) bize gerçekten kötü davranmasına rağmen sağlık sisteminin devam etmesini sağlamak için iyi doğamıza ve ahlaki yönümüze güveniyorlar. "Artık yeter bize doğru şekilde ödeme yap yoksa harekete geçeceğiz diyoruz."
[Resim: hIpVW.jpg]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da