Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


İŞ YERİ HEKİMLİĞİ ÇALIŞMA NOTLARI

Konu

#1
İRİS AKADEMİ İŞ YERİ HEKİMLİĞİ ÇALIŞMA NOTLARI 2016 (124 Sayfa)

İşyerinde Sağlık Gözetimi ve Biyolojik İzleme, Çalışma ortamı Gözetimi, İş Hijyeni, Biyolojik ve Psikososyal Risk Etmenleri, Mesleki Cilt Hastalıkları İşle ilgili Hastalıklar, Mesleki Sinir Sistemi Hastalıkları, Mesleki Genitouriner Sistem Hastalıklar, Mesleki Bulaşıcı Hastalıklar, Mesleki Solunum Sistemi Hastalıkları, Mesleki Kalp Damar Sistemi Hastalıkları, Yanici, Parlayici ve Patlayıcı Ortamlar, Büyük Endüstriyel Kazalar, İş kazaları, Elektrikle Çalışmalarda iş Sağlığı ve Güvenliği, Korunma Politikaları, Mesleki Kanserler, Kas İskelet Sistemi Hastalıkları, Mesleki İşitme kayıpları, Toksikoloji, İş Sağlığında Güncel Konular, Çalışma Yaşamında Sağlığın Geliştirilmesi, Yetişkin Eğitimi, İşyerinde Sağlık ve Güvenlik Eğitimi ve iletişim, İş Sağlığında Epidemiyolojik Yaklaşım, İş Sağlığı Etiği, İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri, İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulları... İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri, Risk Yönetimi ve Değerlendirilmesi, Fiziksel Risk Etmenleri, Ergonomi, Çalışma Yaşamında Özel Risk Grupları, Temel Hukuk, İş Hukuku, Ulusal ve Uluslararası Kuruluşlar, İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürü, Türkiye'de ve Dünya'da iş Sağlığı ve Güvenliği, İş Sağlığı ve Güvenliğinin Kavram ve Kurallarının Gelişimi, Kimyasal Risk Etmenleri.

https://mega.nz/file/K18ikKDY#XXKVFiZ_fY...ghgql_NdOg
Cevapla
#2
Pdf şeklindemi hocam bunlar.

Gerekli aslında mesajım bulunsun.

Birde içeriğin ekran resmini de yüklerseniz süper olur.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da