You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Karantinadan kaçmak isteyenlerin tükürdüğü görevlide Covid-19 çıktı

Karantinadan kaçmak isteyenlerin tükürdüğü görevlide Covid-19 çıktı

Admin
Karantinadan kaçmak isteyenlerin tükürdüğü görevlide Covid-19 çıktı
Umreden dönenlerin karantinada kaldığı Konya’daki öğrenci yurdunun güvenlik amiri Ramazan Öney’in koronavirüs testinin pozitif çıktığı öne sürüldü.


Umreden dönenlerin karantinada kaldığı Konya’daki Kutalmışoğlu Süleyman Şah Erkek Öğrenci Yurdu’nun güvenlik amiri Ramazan Öney’in korona virüsü testinin pozitif çıktığı öne sürüldü.

Umre dönüşünde yüzlerce vatandaş, çeşitli illerde öğrenci yurtlarında karantinaya alınmıştı. Konya’da 16 Mart’ta karantinadan kaçmaya çalışan bazı kişilerin, kendilerini engelleyen güvenlik görevlileri ile polislere tükürerek “Bizde varsa size de geçsin” dediği iddia edilmişti.

Mavi Kocaeli’nin haberine göre, güvenlik amiri Ramazan Öney’in yüksek ateş şikayetiyle hastaneye başvurduğu ve Covid-19 testi pozitif çıktı. 


(HABER MERKEZİ)
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.