Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Karantinadan kaçmak isteyenlerin tükürdüğü görevlide Covid-19 çıktı

Konu

#1
Umreden dönenlerin karantinada kaldığı Konya’daki öğrenci yurdunun güvenlik amiri Ramazan Öney’in koronavirüs testinin pozitif çıktığı öne sürüldü.


Umreden dönenlerin karantinada kaldığı Konya’daki Kutalmışoğlu Süleyman Şah Erkek Öğrenci Yurdu’nun güvenlik amiri Ramazan Öney’in korona virüsü testinin pozitif çıktığı öne sürüldü.

Umre dönüşünde yüzlerce vatandaş, çeşitli illerde öğrenci yurtlarında karantinaya alınmıştı. Konya’da 16 Mart’ta karantinadan kaçmaya çalışan bazı kişilerin, kendilerini engelleyen güvenlik görevlileri ile polislere tükürerek “Bizde varsa size de geçsin” dediği iddia edilmişti.

Mavi Kocaeli’nin haberine göre, güvenlik amiri Ramazan Öney’in yüksek ateş şikayetiyle hastaneye başvurduğu ve Covid-19 testi pozitif çıktı. 


(HABER MERKEZİ)
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da