You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kitap; Rosen ve Barkın'ın 5- Dakika Acil Tıp Rehberi

Kitap; Rosen ve Barkın'ın 5- Dakika Acil Tıp Rehberi

Genel müdür
Kitap; Rosen ve Barkın'ın 5- Dakika Acil Tıp Rehberi
[Resim: format:webp]


5-Dakika Acil Tıp Rehberi - Ahmet Demircan

Acil bakım dünyasında kaybedilecek zaman yoktur. Acil bakıda mevcut olan en öz ve yeterli bu kılavuzla kendinizi silahlandırın—ve en iyi kararlarınızı hızlı alın.

600’den fazla klinik problem hakkında temel bilgiler içeren bu kitap, acil serviste tanı ve tedavide tam ve kusursuz bir kılavuz sağlamak için kendilerini adamış ünlü klinisyenler tarafından yazılmış ve düzenlenmiştir. Acil bakım kapsamında cesur olan bu güçlü kitap; okuması kolay sunumu, meslekte kaçınılmaz olduğunu kanıtlamış iyi oluşturulmuş konuları ile büyük miktardaki bilgiyi tek bir tamamlanmış referansta birleştirir.

Popüler 5-Dakika serilerine ek olarak yeni güncellenmiş olan bu içerik, öğrenciler ve asistanlardan hemşirelere ve acil servis personeline, yeni başlayanlar için olduğu kadar tecrübeli klinisyenler için de kusursuzdur.

Özellikler:

Yeni konular: Akut Koroner Sendrom, Banyo Tuzları ile Zehirlenme, Koagülasyon Bozukluğunu Geri Çevirme, Yaşlılarda Travma, Lökositoz, Periyodik Paralizi, Polinöropati, Retro 
Orbital Hematom, Serotonin Sendromu, Uvulit, Kusma (Siklik) ve daha niceleri
Maksimum okunabilirlik için 2 sayfalık format
ICD-9 ve ICD-10 kodları dahil
Hastane öncesinden taburculuk sonrası dönemini içeren geniş tanı aralığıİhtiyaç varsa ayarlarız bunu da
UÇAK MEDİKAL İNDİRİM KODU ; TIKLA AL
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.