You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kitap; Tintinalli 2010 türkçe 2 cilt

Kitap; Tintinalli 2010 türkçe 2 cilt

Genel müdür
Kitap; Tintinalli 2010 türkçe 2 cilt
Merhaba bazı tıp kitapları oldukça pahalı olabiliyor. Bu kitapların pdf halleri bulunabiliyor ama bunun da paylaşımı yasak. Link koyup paylaşamıyoruz ancak konu altına istekte bulunanlara özel mesaj yolu ile atacağım.

Kitap hakkında;

[Resim: tintinalli-acil-tip-kapsamli-bir-calisma...1617286219]Tintinalli güncel acil tıp kitabıdır, tıp alanında en çok tercih edilenlerden.

Sadece hekimlerin değil acil ile ilgilenen tüm sağlık çalışanlarının bulundurması gereken kitap...Alıntı:Tintinalli Acil Tıp Kapsamlı Bir Çalışma Kılavuzu

Türkiye’de çevirisi aynı yıl yapılan EN GÜNCEL İLK ve TEK TİNTİNALLİ ACİL TIP KİTABIDIR
Dünya’nın acil tıp alanında en fazla bilinen, okunan ve referans gösterilen kitabı ŞİMDİ TAMAMI RENKLİ olarak güncellendi.
Günlük pratiğinizde doğru ve güvenilir bilgiye hızlı ulaşmanıza imkan veren bu kaynak , akıcı çevirisi ile yanınızdan ayıramayacağınız bir eser olacak.
Tintinalli herzaman olduğu gibi acil sağlık hizmeti veren tüm hekimlere en iyi şekilde yardımcı olmaya ve pratiklerini geliştirmeye devam ediyor. Tanı, tedavi, ayırıcı tanı ve acil müdahale olmak üzere tüm bölümler okuyucu dostu formatta organize edildi.

ACİL TIBBIN TÜM KAPSAMI ELİNİZDE
Klinik özelliklere, tanı ve ayırıcı tanı, acil serviste bakım ve taburculuk gibi konulara odaklanan Tintinalli'nin Acil Tıp Kapsamlı Bir Çalışma Kılavuzu TEK Cilt daha kısa sürede ve daha başarılı hasta bakımı yapmanızı sağlamak için tasarlandı.
Bu baskı,
Daha fazla fotoğraf ve çizimlerle tamamen renkli tasarım
Bilgiye kolay ulaşım sağlayan çok sayıda tablo
Güncel uygulamalara paralel olarak düzenlenmiş içerik
Genişletilmiş Pediyatri bölümü, Düşük Olasılıklı AKS, Tromboembolizm, Tıkayıcı Arteriyel Hastalıklar, Bulantı ve Kusma, Barsak Tıkanıklığı ve Volvulus, Akut Üriner Retansiyon, Çocuklarda Renal Aciller, Su ve Gıda Kaynaklı Hastalıklar ve Kalça ve Diz Ağrıları gibi yeni bölümler içeriyor.
Son Düzenleme: 20-06-2021, Saat: 11:31, Düzenleyen: Darkwatch.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.