Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Koronavirüsü bir kargo paketinden kapılır mı?

Konu

#1
CDC, günler ya da haftalar içinde gönderilen ürünlerden ya da ambalajlardan yayılma olasılığının “çok düşük” olduğunu söyledi.

“Coronavirüslerin genellikle solunum damlacıkları tarafından yayıldığı düşünülmektedir. Şu anda ithal edilen mallarla ilişkili COVID-19'un iletimini destekleyecek hiçbir kanıt yoktur ve ABD'de ithal edilen mallarla ilişkili herhangi bir COVID-19 vakası olmamıştır ”dedi. 

Ancak, sevk edilen nesnelere dokunduktan sonra ve kesinlikle ağzınıza veya gözlerinize dokunmadan önce ellerinizi yıkamak her zaman iyi bir uygulamadır.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da