Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Liposuction/liposakşın

Konu

#1
Liposuction, vücuttan fazla yağı kaldıran plastik bir cerrahi prosedürdür. Buna lipo, lipoplasti veya vücut şekillendirme denir. Popüler bir ***** cerrahi seçeneği olarak kabul edilir.

İnsanlar vücutlarının şeklini veya konturlarını iyileştirmek için liposuction alırlar. Uyluk, kalça, karın, kol, boyun veya sırt gibi bölgelerdeki fazla yağları çıkarmak istiyorlar. Genellikle diyet ve egzersizi denediler ve bu yağ birikintilerinden kurtulamıyorlar.

Liposuction bir kilo kaybı tedavisi değildir. Ciddi riskleri ve olası komplikasyonları vardır, bu yüzden düşünmeden önce doktorunuzla konuşmanız önemlidir.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da