Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Marmara Üniversitesi Kadın Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği yüksek lisans

Konu

#1
Herkese merhabalar. Yüksek lisansa başvuru yaptım ama bilim sınavına dair bir bilgim yok. daha önce marmara hemşirelikte bilim sınavına katılmış olan varsa yardımcı olabilir mi acaba.
Cevapla
#2
(31-08-2020, Saat: 16:16)soyuthipnozlar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese merhabalar. Yüksek lisansa başvuru yaptım ama bilim sınavına dair bir bilgim yok. daha önce marmara hemşirelikte bilim sınavına katılmış olan varsa yardımcı olabilir mi acaba.


Marmara da katılmadım ama kendi yüksek lisansımda (acil hemşireliği) acil konularında oldukça fazla soru sormuşlardı.

Sözlü sınav olmuştu ve bilmeyene dek sormuşlardı, sınavın sonu ben bilmeyene kadar idi, o zaman çok da uzun sürmedi açıkcasıSmile
[Resim: BOgsL6.jpg]

[Resim: iyeJCl.jpg]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da