You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Meflokin nedir? Meflokin ilacı koronavirüs tedavisinde kullanılacak mı?

Meflokin nedir? Meflokin ilacı koronavirüs tedavisinde kullanılacak mı?

Yönetici
Meflokin nedir? Meflokin ilacı koronavirüs tedavisinde kullanılacak mı?
Meflokin nedir? Rusya koronavirüs ilacı geliştirdiğini duyurarak meflokinn kullanılabileceğini açıkladı. Peki meflokin nedir? Meflokin ilacı koronavirüs tedavisinde kullanılabilir mi?

[Resim: meflokin-nedir-meflokin-ilaci-koronaviru..._d61ec.jpg]


Meflokin nedir? Dünyayı kasıp kavuran koronavirüs salgını için Rusya'dan umut verici bir açıklama geldi. FMBA'nın yaptığı açıklamaya göre Rusya koronavirüs ilacını geliştirdi. Meflokin kullanılabileceğini duyurdu. 

Meflokin, sıtmayı önlemek veya tedavi etmek için kullanılan bir ilaçtır. Önleme için kullanıldığında, tipik olarak potansiyel maruziyetten önce başlar ve potansiyel maruziyetten sonra birkaç hafta devam eder.

MEFLOKİN YAN ETKİLERİ NELERDİR?

Yaygın yan etkiler arasında kusma, ishal, baş ağrısı ve döküntü bulunur. Ciddi yan etkiler arasında depresyon , halüsinasyonlar ve anksiyete gibi potansiyel olarak uzun vadeli zihinsel sağlık sorunları ve zayıf denge , nöbetler ve kulaklarda çınlama gibi nörolojik yan etkiler bulunur,

Son dakika haberlere göre, Moskova yönetimi sıtmaya karşı kullanılan Meflokin bazlı yeni ilacı tanıttı.
[Resim: iyeJCl.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.