You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Müge anlının arabada iğne yaptırmak istemesi

Müge anlının arabada iğne yaptırmak istemesi

Admin
Müge anlının arabada iğne yaptırmak istemesi
[Resim: s-e899f7229df877a41d09db8e9f4575a13f4e6877.webp]


Müge Anlı'yı bilmeyeniniz yoktur.

Şimdi bazı yorumlarımızda canı yanan sağlık çalışanına açacak ağzını yumacak gözünü demiştik. Erken başladı olay.

Müge Anlının başı ağrıyor migreni tutuyor, hastaneye gidiyor. Acil servise telefon açıyor diyor ki;

Alıntı:İçeride ateşli hasta var mı? Ben iğne yaptırmak istiyorum, bir şey kapmayayım... Dışarda arabada felan mı yapsak? 


Hastane kabul edemeyiz diyor.

Müge Anlı durur mu yapıştırıyor lafı;


Alıntı:Ben de sizi kabul etmiyorum zaten. Bu iğnenin sonucu insanlar şoka giriyor bari acilin önünde yapılsın iğnem, artık şoka girersem kabul etmek zorunda kalıcam artık....Not; Şoka felan girse o an zaten, kabul etmez durumu, yedi düvele haber salar hesap soracağım der zaten. O anın acısı ile söyledi varsayıyoruz mantıksız .... Ancak her şey bitmiş ağrısı geçmiş, gelmiş canlı yayına devam ediyor.....


Diyor ki;

Alıntı:Baktım iğne yapmayı da kabul etmiyorlar... Söylenenler demek ki doğru, ölsek kalsak hastahaneye de kabul etmiyorlar....


Yani burada insanların şiddet eğilimli hareketlerini onaylıyor. Kendisinin haklı olduğunu düşünüyor hala..

O arada yanındaki konuk da doktor; o da diyor ki;

Alıntı:Aslında sizi korumaya çalışıyorlar...... Ama konuşturmuyor tabi ki Müge Anlı, ancak ben bu durumda susmam gerekirse de programı terk ederim ama bu rezalete de susamam demiyor hocam.

Sonra Müge anlı devam ediyor;

Alıntı:Doktorlara iyi davranın diyorlar ama, anlatamıyorsun derdini, inşallah sende bir gün migren ağrısı çekersin gibi devam ediyor.....Ben aşağıya videoyu koyuyorum. 

Müge Anlı'ya zerre saygım kalmadı.. Program için şikayet linki de koyacağım..

Açık açık canlı yayında halkı sağlık çalışanlarına karşı tahrik ettiğini düşünüyorum...


Şikayet linki; https://www.turkiye.gov.tr/rtuk-sikayet-...rim?submit
Son Düzenleme: 30-03-2020, Saat: 18:01, Düzenleyen: medihaber.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
RE: Müge anlının arabada iğne yaptırmak istemesi
İşte Müge Anlı'nın canlı yayında yaptığı açıklaması:

"Kullandığım ilaç ölüme yol açacak kadar tehlikeli... Ben daha evvel de bunun benzerini yaşadım ve hastanede başıma geldiği için kurtarıldım. Vücudum alerjik bunu her zaman söylüyorum. Ben doktoru ayağıma çağırmadım. Bunun ölümcül riskleri var. Ben daha önce de bunun alerjik reaksiyonunu geçirdim dedim. Bir iğne vurdurtamadım, nereye gideceğimizi ve tedavi olabileceğimizi bilemiyoruz dedim. Bunu anlatmaya çalıştım.

Şimdi buradan sağlık çalışanlarına hakaret etmiş mi oldum. Koronadan önce koronadan sonra her zaman doktorlara ihtiyacımız olduğunu başımızın tacı olduğunu her zaman söyledik. Zaten aksini söylemek mümkün mü? Ben bir papağana kıyamayan bir kadın... 30 yıldır ekrandayım bir papağana bile kıyamam. Onu evine kavuşturmak için mücadele ederken ben nasıl sağlık çalışanlarını hedef alabilirim. Birisi bunu söylese insanların demesi lazım ki, belki kendini yanlış ifade etti. Müge hiç böyle bir şey yapar mı?

Böyle diyenler de var çok teşekkür ederim. Şu saatten sonra kendimi böyle anlatmaktan büyük hicap duyuyorum. Canlı yayın hızlı konuşuyorum, belki çok net anlatamıyorum kendimi A Haber'e de bağlanıp anlattım. Herhalde yanlış anlattım dedim. Ama yok ben de bunun altında art niyet arıyorum. Nasıl olabilir? Ben bir doktora nasıl laf söyleyebilirim. İnanılır gibi değil... Ben başka bir şey anlatmaya çalıştım. Ben hayatımda özellikle devletin kamu için çalışanına laf söyletmedim söyletmem de... Doktora şiddete şiddetle karşı çıktım. Eğer kalbini kırdığım varsa özür dilerim..."

.
[Resim: iyeJCl.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.