Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Müge anlının arabada iğne yaptırmak istemesi

Konu

#1
[Resim: s-e899f7229df877a41d09db8e9f4575a13f4e6877.webp]


Müge Anlı'yı bilmeyeniniz yoktur.

Şimdi bazı yorumlarımızda canı yanan sağlık çalışanına açacak ağzını yumacak gözünü demiştik. Erken başladı olay.

Müge Anlının başı ağrıyor migreni tutuyor, hastaneye gidiyor. Acil servise telefon açıyor diyor ki;

Alıntı:İçeride ateşli hasta var mı? Ben iğne yaptırmak istiyorum, bir şey kapmayayım... Dışarda arabada felan mı yapsak? 


Hastane kabul edemeyiz diyor.

Müge Anlı durur mu yapıştırıyor lafı;


Alıntı:Ben de sizi kabul etmiyorum zaten. Bu iğnenin sonucu insanlar şoka giriyor bari acilin önünde yapılsın iğnem, artık şoka girersem kabul etmek zorunda kalıcam artık....Not; Şoka felan girse o an zaten, kabul etmez durumu, yedi düvele haber salar hesap soracağım der zaten. O anın acısı ile söyledi varsayıyoruz mantıksız .... Ancak her şey bitmiş ağrısı geçmiş, gelmiş canlı yayına devam ediyor.....


Diyor ki;

Alıntı:Baktım iğne yapmayı da kabul etmiyorlar... Söylenenler demek ki doğru, ölsek kalsak hastahaneye de kabul etmiyorlar....


Yani burada insanların şiddet eğilimli hareketlerini onaylıyor. Kendisinin haklı olduğunu düşünüyor hala..

O arada yanındaki konuk da doktor; o da diyor ki;

Alıntı:Aslında sizi korumaya çalışıyorlar...... Ama konuşturmuyor tabi ki Müge Anlı, ancak ben bu durumda susmam gerekirse de programı terk ederim ama bu rezalete de susamam demiyor hocam.

Sonra Müge anlı devam ediyor;

Alıntı:Doktorlara iyi davranın diyorlar ama, anlatamıyorsun derdini, inşallah sende bir gün migren ağrısı çekersin gibi devam ediyor.....Ben aşağıya videoyu koyuyorum. 

Müge Anlı'ya zerre saygım kalmadı.. Program için şikayet linki de koyacağım..

Açık açık canlı yayında halkı sağlık çalışanlarına karşı tahrik ettiğini düşünüyorum...


Şikayet linki; 

[Bağlantıları görmek için VİP üye olmanız gerekli, detaylar için Tıklayın]

Son Düzenleme: 30-03-2020, Saat: 18:01, Düzenleyen: medihaber.
Cevapla
#2
İşte Müge Anlı'nın canlı yayında yaptığı açıklaması:

"Kullandığım ilaç ölüme yol açacak kadar tehlikeli... Ben daha evvel de bunun benzerini yaşadım ve hastanede başıma geldiği için kurtarıldım. Vücudum alerjik bunu her zaman söylüyorum. Ben doktoru ayağıma çağırmadım. Bunun ölümcül riskleri var. Ben daha önce de bunun alerjik reaksiyonunu geçirdim dedim. Bir iğne vurdurtamadım, nereye gideceğimizi ve tedavi olabileceğimizi bilemiyoruz dedim. Bunu anlatmaya çalıştım.

Şimdi buradan sağlık çalışanlarına hakaret etmiş mi oldum. Koronadan önce koronadan sonra her zaman doktorlara ihtiyacımız olduğunu başımızın tacı olduğunu her zaman söyledik. Zaten aksini söylemek mümkün mü? Ben bir papağana kıyamayan bir kadın... 30 yıldır ekrandayım bir papağana bile kıyamam. Onu evine kavuşturmak için mücadele ederken ben nasıl sağlık çalışanlarını hedef alabilirim. Birisi bunu söylese insanların demesi lazım ki, belki kendini yanlış ifade etti. Müge hiç böyle bir şey yapar mı?

Böyle diyenler de var çok teşekkür ederim. Şu saatten sonra kendimi böyle anlatmaktan büyük hicap duyuyorum. Canlı yayın hızlı konuşuyorum, belki çok net anlatamıyorum kendimi A Haber'e de bağlanıp anlattım. Herhalde yanlış anlattım dedim. Ama yok ben de bunun altında art niyet arıyorum. Nasıl olabilir? Ben bir doktora nasıl laf söyleyebilirim. İnanılır gibi değil... Ben başka bir şey anlatmaya çalıştım. Ben hayatımda özellikle devletin kamu için çalışanına laf söyletmedim söyletmem de... Doktora şiddete şiddetle karşı çıktım. Eğer kalbini kırdığım varsa özür dilerim..."

.
Hemşirelikte doktorasını yapmış ama sahadan kopmamış; araştırmacı, eğitimci, öğrenci, çalışan PhD. Hemşireyim. Eğitim ve deneyimlerimi hemşirelik yüksek lisans bloğumda paylaşıyorum.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task