You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Nasıl covid aşısı olunur?

Nasıl covid aşısı olunur?

Genel müdür
Nasıl covid aşısı olunur?
[Resim: 5301181.png]


Öncelikle öncelik durumunuzu veya aşı durumunuzu e nabızdan veya 2023 e mesaj atarak öğreneceksiniz. Mesaj atarken ASI yazım boşluk bırakıp TC numaranızı ve devamında boşluk olmadan kimlik seri nonuzun son 4 hanesini yazıp göndereceksiniz.


Eğer aşı yapılacak grupta iseniz, MHRS uygulamasına yönlendirileceksiniz. Enabız da sorgu yapıyorsanız orada alt tarafta randevu al butonu aktif olacak.

[Resim: eyqjig2.png]Bu aşı randevunuzu ister e nabızdan, ister aşıla uygulamasından, isterseniz MHRS randevu sisteminden alabileceksiniz.


Randevunuz için hastane veya aile hekimi seçebilirsiniz.


Seçenekler arasından seçimi yaptıktan sonra randevunuzu alırsınız.
[Resim: x3nNi.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.