You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Nasıl soru sorarım?

Nasıl soru sorarım?

Yönetici
Nasıl soru sorarım?
Merhaba değerli üyemiz,

Bu güne kadar yüzlerce soruya yanıt bulduk, sizinle beraber sorunumuzu çözdük. 

Ancak bu sorunlar hep özel mesaj yolu ile bize ulaşan takipçilerimiz idi. Bu soru sorma olayını foruma taşıdık. Amacımız sorulan sorular ve cevapları adına bir arşiv oluşturmak. Böylece aynı soru tekrar tekrar sorulmayacak, sorduğunuz soru ve cevabı herkese açık olarak yayınlanacak.

İşte bu bölüm, sorularınızı sormanız için oluşturuldu, sorular cevaplandıktan sonra ilgili bölümlere taşınacak, böylece bir soru cevap arşivimiz olacak, tüm takipçilerimiz de bilgilenmiş olacak.

Yapmanız gereken tek şey bir sorum var bölümüne gidip yeni konu açmak.

Sonrasında sorunuz tüm sosyal medya hesaplarımızda da eş zamanlı olarak paylaşılarak, binlerce sağlık çalışanına da ulaştırılacak. Hem üyelerimiz hem yönetim sorunuzu cevaplayacak. Böylece hızlı bir etkileşim sağlamış olacağız.

Haydi sor sorSmile
[Resim: iyeJCl.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.