Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Nasıl soru sorarım?

Konu

Question #1
Merhaba değerli üyemiz,

Bu güne kadar yüzlerce soruya yanıt bulduk, sizinle beraber sorunumuzu çözdük. 

Ancak bu sorunlar hep özel mesaj yolu ile bize ulaşan takipçilerimiz idi. Bu soru sorma olayını foruma taşıdık. Amacımız sorulan sorular ve cevapları adına bir arşiv oluşturmak. Böylece aynı soru tekrar tekrar sorulmayacak, sorduğunuz soru ve cevabı herkese açık olarak yayınlanacak.

İşte bu bölüm, sorularınızı sormanız için oluşturuldu, sorular cevaplandıktan sonra ilgili bölümlere taşınacak, böylece bir soru cevap arşivimiz olacak, tüm takipçilerimiz de bilgilenmiş olacak.

Yapmanız gereken tek şey bir sorum var bölümüne gidip yeni konu açmak.

Sonrasında sorunuz tüm sosyal medya hesaplarımızda da eş zamanlı olarak paylaşılarak, binlerce sağlık çalışanına da ulaştırılacak. Hem üyelerimiz hem yönetim sorunuzu cevaplayacak. Böylece hızlı bir etkileşim sağlamış olacağız.

Haydi sor sorSmile
[Resim: aiNd0O.jpg]
Cevapla
#3
merhabalar ben 28 yaşındayım 2 yıllık sağlık bölümlerinden birini okuyup devamında kpss girip çok yüksek puanı olmayan hangi bölümü tercih edebilirim ? çünkü artık boşta kalmak istemiyorum çok teşekkür ederim şimdiden.
Cevapla
#4
Arkadaşlar soru nasıl sorulacak yukarıda bahsettik. Yeni konu açacaksınız. Başlığınız sorunuzu net açıklayacak ve kısa olacak. Ama yorum yazmışsınız bu şekilde cevap bulmanız zor.
[Resim: aiNd0O.jpg]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task