You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Nefes Alma Problemi ve Burun Kırıklığı

Nefes Alma Problemi ve Burun Kırıklığı

Çalışkan Üye
Nefes Alma Problemi ve Burun Kırıklığı
17 yaşındayım 1 defa ilkokulda zorunlu ameliyat oldum Ve şuan burnumun sağ tarafına doğru bir göçüklük var. Nefes almakta zorlanıyorum ve nerdeyse hergün burnum tıkanıyor. Bundan dolayı kullandığım burun spreyi güçlü spreylerden 5 günden fazla kullanılması koku duymada sorun yaşatabiliyor. 2. Ameliyat için 18 yaşımı beklemem gerekiyormuş ama bazı durumlarda önce olabiliyormuşuz. Bu konu hakkında bilgisi olan veya benle aynı sorunu yaşayan abilerim ablalarım kardeşlerim konu hakkında yardım edebilirmisiniz
Bunu ilk beğenen sen ol.
Genel müdür
RE: Nefes Alma Problemi ve Burun Kırıklığı
Elbette, öncelikle yaşadığın durumun sıkıntılı olduğunu ve destek arayışında olduğunu anlıyorum. Burun problemleri, yaşam kalitesini oldukça etkileyebilir ve bu konuda yardım aramak önemlidir.

İlk olarak, yaşadığın sağlık sorununu bir doktora danışman önemlidir. Doktorun, burun problemlerinin nedenini belirlemek ve uygun tedavi seçeneklerini sunmak için en iyi kişidir. Belki de yaşadığın göçüklük ve tıkanıklık sorununu çözmek için alternatif tedavi seçenekleri vardır.

Ameliyat gibi ciddi bir adımı düşünürken, doktorunun önerilerine ve tavsiyelerine güvenmek önemlidir. Belki de 18 yaşını doldurmadan önce bir doktora başvurarak, mevcut durumunun ne kadar acil olduğunu ve erken müdahalenin önemini konuşabilirsin. Doktorun, uygun bir çözüm bulmak için seninle birlikte çalışacaktır.

Ayrıca, bu süreçte aile üyelerin veya yakın arkadaşlarınla da konuşabilirsin. Onların desteği ve deneyimleri, senin için motive edici olabilir ve daha bilinçli kararlar almana yardımcı olabilir.

Son olarak, sana en iyi yardımı sağlayacak olan sağlık profesyonelleriyle iletişim halinde kalmak önemlidir. Unutma ki, sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için yalnız değilsin ve yardım istemek bir güç göstergesidir. Umarım en kısa sürede sağlıklı ve mutlu günler seni bekliyordur.
ANKARA da evde hemşirelik ve hastanede VİP hemşire refakati hizmeti almak için bu linke tıklayarak telegram gurubundan bilgi alabilirsiniz. Vip refakat ile il dışı dahil kişiye özel her türlü hizmetimiz mevcuttur. 
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.