Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Online ücretsiz seminerler

Anket Başlığı: Faydalı buluyorum ve katılmayı düşünüyorum

Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Evet 6 (100.00%)
100.00%
Fikrim yok 0 (0%)
0%
Hayır 0 (0%)
0%

Konu

#1
[Resim: 0e0Lxy.png]
Merhaba arkadaşlar,,

Çok hızlı ilerlemek istiyoruz, çok daha güzel şeyler yapmak istiyoruz ve bunları sizlere ücretsiz bir şekilde sunmak istiyoruz ancak zaman alıyor, farkındayım...

Sizler ile yeni projemizin başlangıcını konuşmak istedim, fikirlerinizi, geri dönüşlerinizi almak istedim...


Bizler bloglarımızda yazılar yazıyoruz, makaleler oluşturuyoruz, anlayamadığımız konular için yetkili kişiler ile gerekirse konuşup sonra makalelerimizi yazıyoruz. Bu konuda sizlere makale ve yazı sunmaktan mutluluk duyuyoruz.....

Yazılarımız elbette devam edecek ama bazı eksik kalan yerler oluyor....

Bunlar nedir?

- Yazılarımızı hazırlar iken her ne kadar sormak istediğinizi tam anlayarak yazmaya çalışsak da bazen ya biz gereksiz yere uzatıyoruz bazı kısımları veya sizin asıl sormak istediklerinizin üzerinde tam durmamış oluyoruz. Çünkü karşılıklı etkileşim olmadığı için bu sorun oluşuyor.

- Yazılarımızı okuduğunuzda yeni bir soru takılmış ise aklınıza konu ile alakalı, yorum yazarak soruyorsunuz. Ama anlık cevap almanı mümkün olmuyor çoğu zaman. Ya biz geç görüyoruz, ya siz bizim yanıtımızı görmek için tekrar soru sorduğunuz yere gelemeyebiliyorsunuz ve sonuç olarak havada kalan sorular oluşuyor.

Bizler makale veya yazı yazarken sizlere tam anlamıyla yardımcı olsun, aklınızdaki tüm sorulara cevap olsun istiyoruz.... Elbette her konuda da uzman değiliz tabi ki elimizden geldiğince.....


Webinar nedir?

Webinar, bir web semineri yani online seminere verilen bir ad bir terim. Pandemi ile adı sıkça duyulmuştur ancak, salgın olmasa dahi kullanılabilecek veya kullanılan bir yöntem.

Yani bir seminere katılmak için yolculuk yapmanıza gerek yok, bir harcama yapmanıza gerek yok, semineri düzenleyen kişi için bir yer tahsis etmesine gerek yok, konuşmacının da bir seyahat etme zorunluluğu yok....

Oldukça masrafsız ve zaman tasarrufu olan bir yöntem. 

Bunun size kazandırdığı da hem ücretsiz ulaşabiliyor olmanız, hem istediğiniz yerden ulaşabiliyor olmanız.....


Mediforum web seminerleri nedir?

Biz de online seminer düzenlemek istedik. 

Amacımız; 

- Ulaşılabilir, ücretsiz, bilgi etkileşimi sunmak.

- Sorularınıza anında cevap verebilmek.

- Sizin bilmek istediklerinize yönelik çalışmalar yapmak.


Mediforum seminerleri ne ile alakalı?

- Şimdilik hemşirelik ağırlıklı seminerler düzenlenecek

- Yeni meslektaşlarımız için atama, kpss, ilk işe başlama, hangi serviste çalışmalıyım, maaşlar ne durumda, ek ödeme ne durumda, özel hastane nasıl, devlet hastanesi nasıl, şehir hastaneleri nasıl, üniversite hastaneleri nasıl gibi sorularınıza yanıt bulacağınız ve bu konulara yönelik sorular sorabileceğiniz. İlk hemşirelik mesleğim semineri.

- Yüksek lisans ve doktora yapmak isteyenlerin soruları için. Yüksek lisans nasıl yapılır, hangi alanlarda yapmalı, çalışırken olur mu, tezli mi tezsiz mi..... gibi konuları içeren hemşirelikte lisansüstü eğitim semineri.


- Yoğun bakım hemşireliği hakkında detaylı bilgiler alabileceğiniz, yoğun bakım nasıl bir çalışma ortamı, maaşları, yapılabilirliği, zorlukları gibi konuları içeren yoğun bakım hemşireliği semineri

- Eğitim hemşireliği semineri

- Sorumlu hemşirelik semineri...


................................ gibi sizin belirleyeceğiniz, bize çok sorulan sorular ile ilgili seminerler düzenlenecek ve bu seminerlerdeki konuşmacılar konuyla alakalı uzman kişi ve kişiler olacak...


Kimler katılmalı veya katılabilir?

- Seminerlerimiz her kese açık olacak ve ücretsiz olacak.

- Hemşirelik mesleğine merak duyan ve hemşirelik okumak isteyen öğrenciler

- Hemşirelik eğitimi alan öğrenciler

- Hemşirelik mezunu olan ve atama bekleyen meslektaşlarımız

- Yeni işe başlamış meslektaşlarımız

- Halen çalışmakta olan ve seminer konularına ilgi duyan meslektaşlarımız


Seminerler her birinize faydalı olacak şekilde tasarlanacaktır.....


Ücretsiz , ulaşılabilir, saha odaklı seminerlerimiz ile çok yakında sizler ile olacağız.....

Gelecek hedeflerimiz arasında tamamen ücretsiz kongreler de var. Yapılamaz deniyor ama bunların hepsi tek tek gerçekleşecek. Hep sahada hep meslektaşlarımızla olacağız..

Life Long Learning.....

[Resim: ZugTLS.png]
Son Düzenleme: 24-12-2020, Saat: 12:38, Düzenleyen: PhD. Sabancı.
Cevapla
#3
İlk seminerimiz olan Almanya'da hemşirelik semineri 59 katılımcı ile sorunsuz düzenlenmiştir. Katılımcılara teşekkür ederiz, diğer seminerlerde görüşmek dileği ile bizi takip edin..

[Resim: ZugTLS.png]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task