Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Palyaço Formalı Hemşireler 🤡👩‍⚕️🧚‍♀️🧚‍♂️

Konu

Heart #1
Çocuk hastalarımız var bizim.. Keşke doğa üstü güçlerim olsa dedirten.. Dünyası neşesi oyun olan.. Hastane ortamı enfeksiyon riski gibi faktörleri dinlemeyen.. Takip ve tedavinin asla yeterli olamayacağı yavru hastalarımız.. Hastanede olmak zorunda olmaları, park ve oyuncaklardan uzak olmaları ameliyat acılarından bile daha ağır gelir onlara.. Eğitim Birimi olarak hediyeler, eğlenceler planlayalım dedik.. Belediyeden palyaço kostümü rica edip, o soğuk hastane koridoruna ses sistemi getirdik, balonlar şişirdik, oyuncaklar aldık.. Bütün yavru hastalarımızın yüzünde kocaman bir gülücük yarattık devlet hastanesi şartlarında.. Palyaço Formalı hemşireler olarak günlük rutinlerimiz artık bakım, takip, tedavi, müzik dans, resim ve oyun oynamak 😍 🌈🤞
  Hayata dokunmak şahane bir yürek ister, o şahanelik hemşirelerin yüreğinde süslüdür🙏🌼
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da