Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Pyosalpinx/piyosalpinks

Konu

#1
Pyosalpinx, fallop tüpünün dolduğu ve irinle şiştiği bir durumdur. Fallop tüpü, kadın anatomisinin yumurtalıkları uterusa bağlayan kısmıdır. Yumurtalar yumurtalıklardan fallop tüpünden ve uterusa seyahat eder.

Pyosalpinx, pelvik inflamatuar hastalığın (PID) bir komplikasyonudur . PID, bir kadının üreme organlarının bir enfeksiyonudur. Pyosalpinx yaklaşıkYüzde 16 Güvenilir Kaynaktüm PID vakalarının. Pyosalpinx, gonore veya tüberküloz gibi diğer enfeksiyon türlerinden de kaynaklanabilir . En sık 20 ila 40 yaş arası kadınlarda görülür.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task