Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


radyoterapi bölümü öğrencileri

Konu

Lightbulb #1
merhaba değerli meslektaşlarım ve sayın hocalarım aranıza yeni katıldım sml hemşire yardımcılığı bölümü mezunuyum ve radyoterapi 1.sınıf öğrencisiyim derslerim arasında anatomi,fizyoloji, tıbbi ve radyolojik terminoloji,radyoterapi fiziği gibi derslerden forumda sadece anatomi ve fizyoloji için world slaytları bulabildim tıbbi ve radyolojik terminoloji hakkında ders notlarınız varmı? bölümü ilk ve acil yardıma yatay geçiş için kullanıcam sonrasında nasipse hemşireliğe tamamlamak için,şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim 
saygılarımla..
istanbul gelişim üniveritesi
Son Düzenleme: 09-10-2020, Saat: 23:19, Düzenleyen: canx72.
Cevapla
#3
(09-10-2020, Saat: 23:24)Darkwatch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldin hocam ilgileneceğim
hoşbuldum hocam çok teşekkür ederim ilgileneceğin için ayrıca sitede radyoterapi mezunu veya öğrencisi varmı acaba 
saygılarımla...
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da