You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Sağlık Bakanlığı 8844 Personel Alıyor Klavuzlar Linkte...

Sağlık Bakanlığı 8844 Personel Alıyor Klavuzlar Linkte...

Admin
Sağlık Bakanlığı 8844 Personel Alıyor Klavuzlar Linkte...
Sağlık Bakanlığı EBE HEMŞİRE DİYETİSYEN ANESTEZİ TEKNİKERİ PSİKOLOG ACİL TIP TEKNİSYENİ VS. benzeri branşlar olarak toplmada 8844 personel alıyor.Klavuz için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.
Tercihler 14-20 Şubat 2020 tarihleri arasındadır.


TABLO-1. 663 SAYILI KHK'NIN 45/A MADDESİ UYARINCA ATAMA YAPILACAK SÖZLEŞMELİ SAĞLIK PERSONELİ POZİSYONLARI (ORTAÖĞRETİM MEZUNLARI İÇİN)

TABLO-2. 663 SAYILI KHK'NIN 45/A MADDESİ UYARINCA ATAMA YAPILACAK SÖZLEŞMELİ SAĞLIK PERSONELİ POZİSYONLARI (ÖN LİSANS MEZUNLARI İÇİN)

TABLO-3. 663 SAYILI KHK'NIN 45/A MADDESİ UYARINCA ATAMA YAPILACAK SÖZLEŞMELİ SAĞLIK PERSONELİ POZİSYONLARI (LİSANS MEZUNLARI İÇİN)

[Resim: nIWG3U.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.