Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Sağlık Bakanlığı corona virüsü takip sitesi erişime açıldı - Covid-19 gov tr

Konu

#1
[Resim: 1.jpg]


Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüsü ile ilgili Bilim Kurulu Toplantısı'nın ardından Bakan Koca açıklama yaptı. Güncel vaka sayısını bildiren Koca, coronavirüs takip sitesinin erişime açıldığını duyurdu. Sağlık Bakanlığı corona virüsü takip ekranı üzerinden vaka ve ölüm sayıları bildirilecek. Öte yandan, covid 19 web sitesinde, hastalığın belirtiler ve nasıl korunmamız gerektiğine dair daha birçok bilgi yer alacak.


[Resim: 2.jpg]


Site; 

[Bağlantıları görmek için VİP üye olmanız gerekli, detaylar için Tıklayın]

Hemşirelikte doktorasını yapmış ama sahadan kopmamış; araştırmacı, eğitimci, öğrenci, çalışan PhD. Hemşireyim. Eğitim ve deneyimlerimi hemşirelik yüksek lisans bloğumda paylaşıyorum.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task